ارتباط با تسکو :

دفاتر فروش شرکت تسکو در شهرهای تهران و مشهد پاسخگوی نیاز مشتریان و پروژه های سراسر کشور در زمینه قالب بتن و داربست می باشد.مهندسین و کارشناسان فروش تسکو با تجربه طولانی در زمینه مشاوره ، طراحی و اجرای پروژه های متنوع و بزرگ بهترین خدمات را در زمینه روشهای اجرای قالب بتن و داربست را ارایه می نمایند.

دفتر مرکزی :

تهران - خیابان خالد اسلامبلی (وزرا ) - کوچه شانزدهم - پلاک ۲ - واحد ۲

info@tesko.ir

۰۲۱-۸۸۷۰۳۲۲۲ , ۰۲۱-۸۸۷۰۷۹۲۱

۰۹۱۲-۴۰۵۰۶۵۰

۰۲۱-۸۸۷۰۳۲۲۳

تسکو - قالب بتن و داربست - دفتر مرکزی

کارخانه :

قم، شهرک صنعتی شکوهیه فاز ۲ کلاهدوز ششم واحد های ۱۰۵۷

factory@tesko.ir

۰۲۵-۳۳۳۴۳۵۹۰

۰۹۱۲-۴۰۵۰۶۰۰

۰۲۵-۳۳۳۴۳۵۸۹

قالب بتن وداربست - تسکو

دفتر فروش تهران :

تهران، ونک ،خیابان خدامی، چهارراه آفتاب ، ساختمان فونیکس واحد ۴۱

۰۲۱-۲۲۲۷۴۲۷۴ , ۰۲۱-۲۲۲۲۰۹۹۹

۰۹۱۲-۸۸۸۸۹۰۳ , ۰۹۱۲-۸۸۸۸۹۰۴

تسکو - - قالب پایه پل - پل لالی

دفتر فروش مشهد :

مشهد، خیابان خیام شمالی ۷۵ ،پلاک ۸

۰۵۱-۳۷۱۱۳۹۳۵

۰۹۱۵-۱۱۰۳۴۶۳

قالب بتن تسکو (5)

پروژه های تسکو

محصولات تسکو

تجهیزات فلزی قالبندی بتن

قالب فلزی مدولار

قالب بندی دیوار های دو طرفه به طور معمول با پانل های مدولار فلزی انجام می پذیرد. طراح قالب بندی این نوع از دیوار ها باید همواره به سه نکته مهم توجه خاص داشته باشد : مهار فشار جانبی بتن مقدار ارتفاع دیوار پایداری کل مجموعه قالب بتن قالب بندی دیوار دو طرفه از اجزای زیر تشکیل شده است : ۱. پانل های مدولار با ابعاد مختلف که توسط گوه ها به یکدیگر متصل می شوند. این پانل های فلزی از یک ورق که تسمه ها به دور آن جوش داده شده اند تشکیل یافته است. بولت ها و میان بولت های آب بند که جهت انتقال فشار جانبی بتن را به اجزای دیگر سیستم قالب بندی منتقل می کنند. این میان بولت ها از سوراخ های ایجاد شده روی پانل ها عبور کرده و توسط واشر کاس و مهره خروسکی به سولجر

قالب های پلای وود (چوبی)

در پروژه‌هائی که عملیات بتن ریزی در چند مرحله صورت می‌گیرد از براکت استفاده می‌شود و پس از هر مرحله بتن ریزی براکت توسط بولت یا شی بولت مخصوص برای قالب بندی مرحله بعدی نصب می‌گردند. در صورت بلند بودن ارتفاع دیوار، امکان بتن‌ریزی در یک مرحله مقدور نمی‌باشد. بنابراین از سیستم قالب بندی در ارتفاع استفاده می‌کنیم و در بتن ریزی این مرحله باید ازامکاناتی استفاده کرد تا پایداری مجموعه قالب تأمین گردد.با استفاده از براکت و متعلقات آن (شامل پیچ درونی براکت، مخروطی براکت، بادامک براکت، پیچ بیرونی براکت، بادامک براکت) و همچنین جکهای شاقول کنند ه و سکوی بتن ریزی می‌توان پایداری سیستم قالب بندی و سهولت بتن ریزی در ارتفاع را تأمین کرد.

قالب ستون گرد

ستونها با مقاطع گرد معمولا" در پل سازی و ساختمان های غیر متعارف با ارتفاع بلند ( بیش از ۵ متر) کاربرد دارند . سطح نمایان بتن ( اکسپوز ) اهمیت به سزائی در اینگونه سازه ها دارد و معمولا" با استفاده از ورق های فولادی می توان قالب های ستون گرد با سطح بسیار خوب و استقامت بالا تولید نمود . معمولا" ساخت اینگونه قالب ها طبق سفارش مشتری انجام می پذیرد . وزن و مشخصات فنی مقاطع ستون تابع نقطه نظرات مشتری و کاربرد ستون دارد و می بایست موارد ذیل در طراحی و ساخت در نظر گرفته شود : - تعداد دفعات تکرار و استفاده از قالب - ارتفاع بتن ریزی در هر مرحله - امکانات موجود در سایت از قبیل جرثقیل و ... - ارتفاع ستون بتنی و پیش بینی تجهیزات جانبی
کفراژبندی و داربست مدولار

داربست مدولار - چکشی

این نوع داربست از پایه‌های قائم و مهارهای افقی در اندازه‌های مختلف تشکیل شده است. عضوهای قائم این نوع داربستها در طولهای ۳، ۲.۵، ۱.۵ و ۱ متر تولید می‌شوند و با قرار دادن سرجک‌های قابل رگلاژ در قسمت بالائی و پایه جکهای قابل رگلاژ در قسمت پائین داربست برای هر ارتفاع و اختلاف ترازی قابل تنظیم می‌باشد. نصب مهارهای افقی بر پایه‌های داربست به سادگی و با ضربه چکش امکان‌پذیر می‌باشد و اتصال پایه‌های داربست به یکدیگر با مغزی و پین میسر خواهد شد.مزایای استفاده از داربست‌های چکشی به شرح ذیل می‌باشد: .۱سهولت و سرعت در باز و بسته شدن و عدم نیاز به آچار جهت بستن اتصالات .۲قابل توسعه در پلان و در ارتفاع بدون محدودیت

داربست مدولار - مثلثی

این داربست ها دارای فریم های مثلثی شکل است که با استفاده از اتصالات نر و ماده به یکدیگر متصل می شوند. از این داربست ها در کفراژ بندی دال ها و تیر ها در بخش ساختمانی و پروژه های عمرانی (مانند پل ها) استفاده می شود. فریم های این داربست در سه ابعاد ۰.۵ ، ۰.۷۵ و ۱ متری تولید و ارائه می گردند. با قرار دادن سرجک های قابل رگلاژ در بخش فوقانی سیستم ، داربست قابل استفاده در هر ارتفاعی می گردد.عرض کلیه فریم ها ۱.۲ متر است که می تواند در مقاطع افقی مثلثی یا مربعی باشد. مزایای استفاده از داربست های مثلثی : ۱. سرعت فوق العاده در نصب ۲. عدم نیاز به آچار جهت بستن اتصالات و نصب داربست

جک های سقفی

ز این جک ها جهت کفراژ بندی دال های بتنی و تیر های بتنی استفاده می شود. حداکثر باربری این جک ها ۱۵۰۰ کیلوگرم می باشند. این جک ها بر اساس ابعاد به سه گروه ۳ متری ، ۳.۵ متری و ۴ متری تقسیم می شوند. پیچ تنظیم جک های تولیدی شرکت تسکو از نوع رولینگ هستند و رزوه های آن توسط پرس و بدون براده برداری ساخته می شوند. این روش ایجاد رزوه مقاومت بیشتری در برابر نیروی برشی و سایشی دارد. سر جک های تی شکل که بر روی این جک ها بسته می شوند، قالب بندی را در زیر تیر ها و سقف های بتنی آسان تر می کند. در ارتفاع های بالای ۴ متر، استفاده از جک های سقفی پیشنهاد نمی شود.
سکوی کار و تجهیزات دسترسی "زودبست"

داربست پیش ساخته نما

در ساختمان‌سازی دسترسی به تراز‌های بالاتر در نمای ساختمان یک ضرورت و نیاز است که عمدتا با نصب داربست فلزی نما مهیا می شود. این دسترسی می‌بایست توام با ایمنی، سرعت و کارایی دربهره‌برداری باشد. تمام دلیل ساخت داربست فلزی این است که کارکنان برای کار خود بتوانند به تمام نقاطی که در دسترس نیست، دسترسی کاملی داشته باشند. بیشتر این نقاط در ارتفاع قرار گرفته است که داربست نما کار در ارتفاع را آسان تر می نماید.

پلکان موقت کارگاهی

در زمان احداث ساختمان، جهت حمل مصالح و رفت و آمد نیروی انسانی کارگران به طبقات و همچنین در پروژه های صنعتی جهت انتقال قطعات به ترازهای بالاتر از زمین نیازمند پلکان موقت کارگاهی می باشیم. احداث پلکان های موقت کارگاهی با استفاده از المان های زودبست بسیار آسان، سریع و مقرون به صرفه می باشد. با رعایت کلیه ضوابط و مقررات، امکان دسترسی آسان و سریع به ارتفاع های زیاد با سیستم پلکان های زودبست میسر می‌باشد.

برجک متحرک

ا سیستم زودبست به راحتی می توان نسبت به نصب و برپاکردن برجک های متحرک و ثابت اقدام نمود. برجک ها از نوع سازه های موقت می باشند که به منظور دسترسی موقت کارگاهی جهت انجام اموری از قبیل نصب تجهیزات و تعمییرات بروی سطوحی از قبیل سقف و تیرهای افقی انجام می شود. ارتفاع برجک ها معمولا از ۳ متر تا ۱۲ متر می باشد . در فضاهای روباز به دلیل وجود نیروی باد ترجیحا تا ارتفاع ۱۰ متر بشتر استفاده نمی گردد.
قالب های خاص و پروژه های ویژه

قالب لغزنده

جهت اجرای سازه در پروژه هایی با ارتفاع بالا اغلب از قالب لغزان استفاده می شود. از جمله این سازه ها ، ساختمان سیلو ها ، هسته برشی ساختمان های بلند مرتبه ، برج ها ، مخازن و ... می باشد. معمولا این پروژه ها بصورت بتن در جا و طی یک عملیات اجرایی پیوسته ساخته می شوند. سرعت حرکت قالب ها در این نوع سیستم ۲۰ سانتیمتر در یک ساعت و یا ۴.۵ متر در شبانه روز می باشد. در تصاویر زیر نمونه هایی از جزئیات این سیستم نمایش داده شده است.

قالب لاینینگ تونل

از قالب تونلی در اجرای بتن ریزی لاینینگ مجراها، کالورتها، تونل های انحرافی و شفت ها استفاده می شود. قالب های تونلی به لحاظ باز و بسته شدن به دو گروه تقسیم می شوند : الف- قالب های هیدرولیکی ب- قالب های مکانیکی در قالب های هیدرولیکی مونتاژ و دمونتاژ سگمنت های قالب با استفاده از جک های هیدرولیکی صورت میپذیرد این در حالی است که در قالب های مکانیکی این تبادل با جک های دتس و روغنی انجام میگیرد.

قالب قطعات پیش ساخته

این نوع قالب ها جزو قالب های خاص محسوب می شوند که بر اساس فرم و نقشه ارائه شده توسط کارفرما طراحی و اجرا می گردند. قالب های پیش ساخته به فرمی طراحی و ساخته می شوند که بتوان از آنها به دفعات زیاد استفاده کرد. از جمله سازه هایی که با استفاده قالب های پیش ساخته ساخته می شوند می توان به شاه تیر ها ، عرشه پل ها ، منهول ها ، دال های پیش ساخته و لوله های بتنی اشاره کرد.

مشتریان تسکو