محافظت از سقوط

محافظت از سقوط یکی دیگر از  محصولات  شرکت تسکو می‌باشد که در پروژه‌های ساختمانی به منظور رعایت نکات ایمنی و حداقل رساندن حوادث طراحی شده‌است.  جنس این محصول از جنس آهن می‌باشد. فلسفه وجودی این محصول برای جلوگیری از سقوط کارگران در هنگام کار در طبقات بالا می‌باشد.  محصول محافظت از سقوط به صورت نرده‌ مورد استفاده قرارمی‌گیرد. به دلیل نیمه کار بودن ساختمان و امکان اشتباه کارگر این محصول از مهیا بودن شرایط برای به وقوع پیوستن حادثه جلوگیری می‌کند.

به طور خلاصه محصول محافظت از سقوط، یک سیستم غیرفعال برای عملکرد صحیح پس از نصب نیازی به تعامل انسانی ندارد. هیچ مکانیسم فعال یا قطعات متحرک ندارد. این ها محافظ و تور شما هستند. چه از ریل “استفاده می کنید” یا نه ، آماده جلوگیری از سقوط است. بدون توجه به اینکه آیا توجه می کنید یا خیر ، شما را گیر می آورد. به عبارت دیگر ، شما کاری برای انجام سیستمهای غیرفعال برای ایمن نگه داشتن شما ندارید.

نقشه فنی محصول محافظت از سقوط زودبست

مشخصات فنی محصول

این محصول به دو صورت تولید می‌شود. این دو نوع شامل محافظت از سقوط پایه زودبست و دیگری جامو (جان‌پناه موقت) می‌باشد. در نصب محصول از نوع زودبست ابتدا پایه های زودبست ۱ متری را در زمین پیچ میکنیم. وآنها را به فاصله‌های ۳ متر و ۱/۵ متر قرار می‌دهیم. سپس مهارهای زودبست را به روش پین و گوه‌ای به صورت افقی در دو ردیف نصب میکنیم . جنس تمامی اقلام از آهن و فولاد می‌باشد. این محصول در ارتفاعات به منظور جلوگیری از سقوط مورد‌استفاده قرارمی‌گیرد. محصول جامو، نوع فنسی این محصول نیز از محصولات جدید شرکت تسکو می‌باشد که شامل مش محافظ می‌باشد پایه‌ها در فاصله ۳ متر و ۱/۵ متری قرار گرفته‌اند. محصول جامو یکی از جدیدترین محصولات تسکو بحساب می‌آید که به تازگی به بهره‌برداری رسیده‌است.

نقشه فنی محصول محافظت از سقوط فنسی تسکو
محصول محافظت از سقوط جامو_3
محصول محافظت از سقوط جامو_1
محصول محافظت از سقوط جامو_3
محصول محافظت از سقوط جامو_5
محصول محافظت از سقوط جامو_6

*پروژه های مرتبط