Previous slide
Next slide

قالب بتن تسکو و تجهیزات فلزی قالب‌بندی و داربست

نحن تسكو. إحدى الشركات المصنعة الممتازه في صناعة قوالب الخرسانة و السقالاتلدينا شبكة توزيع واسعة لادوات قالب الخرسانة و قوالب الخرسانة المعدنيةبيع أنواع قوالب الخرسانة المعدنية المعيارية ، منصات العمل ،السقالات الجاهزة ، رافعات السقفیه و سلالم الورش المؤقتة و ابراج المتحركة و قوالب الخرسانية الخاصة من جملة قوالب الخرسانية المنزلقة و قوالب تبطين الأنفاق.تسکو؛ خبرة في تنفيذ أكبر الهياكل البنائیه في إيران و الدول المجاورة

خدماتنا

بيع المنتوجات

بیع القوالب الخرسانية ومنتجات تسکو الأخرى بثلاث طرق: البيع النقدي و البيع بالتقسيط و البيع بشرط إعادة الشراء(Buyback).

تأجير قوالب الخرسانية و الادوات

تسکو تستطیع على تأجیر قوالب الخرسانة المعدنية و ادوات الوصول و السقالات و سلالم الورشة إلى صاحب العمل و منفذ المشروع خلال الشروط التي يتم الاتفاق عليها تمامًا أثناء المشروع.

استشارة فنیه

استشارة حول كيفية تنفيذ الهياكل الخرسانية و مراجعة استراتيجيات و طرق الوصول الأمان باستخدام مجموعة متنوعة من قوالب المعدنية الخرسانية والسقالات المعيارية و الجاهزه من حیث فنیًا ونوعيًا واقتصاديًا

قالب بتن فلزی تسکو
Play Video about قالب بتن فلزی تسکو

الاستشارات و التحليل الفني و تنفيذ قوالب الخرسانیة و السقالات المعدنية

المهندسین و خبراء التنفيذ في تسکو، مستعدون لإجابة على أسئلة العملاء وتقديم الحلول الفنیه و الاقتصادية لمشاريع البناء. التحليل الفني و الهندسي المستند إلى جدول المشروع و الميزانية المتوقعة، یساعد المقاول على اختيار أفضل طريقة للبناء. تسکو تخطط و تصنع جميع القوالب الخرسانية و ادوات السقالات و أنظمة الوصول إلى الارتفاع من جمله سلالم و منصات العمل في أسرع وقت الممكن. إعدا مخططات القوالب و السقالات المعدنية الخرسانية مع التفاصيل التنفيذية و تعليمات التركيب والتجميع ، مع مراعاة مبادئ الأمان، إحدى من خدمات المجانية شركة تسکو.

منتجات تسكو

ادوات المعدنية لتنسیق الخرسانة

قالب المعدني المعیاری

قالب‌های بتن فلزی مدولار در بسیاری از پروژه‌ها و در تمام المان‌های سازه‌ایی از قبیل فونداسیون، ستون، تیرودال و... کاربرد دارد. تجهیزات قالبندی مدولار قابلیت استفاده‌های متعددی دارد و بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می‌باشد. پانل‌های پانل‌های قالب‌های مدولار در دو تیپ تسمه و تسمه 6 سانتی‌متر تولید می‌گردند و از نظر نوع اتصال به دو تیپ تسمه‌ایی و جوشی تقسیم می‌گردند. معمولا وزن یک متر مربع قالب مدولار تسمه 5 سانتی‌متری جوشی 40 کیلوگرم و تسمه 6 سانتی‌متری جوشی 44 کیلوگرم و نوع خم برابر 38 کیلوگرم می‌باشند.

قالب بتن پلی وود

پلی وود یک متریال سبک و ایده آل برای اجرای قالب‌بندی بتن می‌باشد. سطوح بتن را صاف و یکدست می‌کند. این نوع قالب از پانل‌هایی با انعطاف بالا و می‌تواند به صورت مکرر مورد استفاده قرارگیرد. این نوع قالب از پانل‌های چندلایه تحت فشار چوب تشکیل‌شده که می‌تواند به راحتی فرم‌های منحنی و قوسی را ایجاد کند. محصول پلی وود قابل بازیافت سازگار با محیط زیست و رطوبت را به سرعت جذب کرده و خیلی سریع خشک می‌شود. همچنین به دو گروه فریم لس و فول فریم تقسیم می‌شود.

قوالب الخرسانة للأعمدة

در هر سازه بتنی یک المان بابر عمودی به نام ستون وجود دارد. معمولا ستون‌ها مقاطع و اشکال مختلفی دارند، که براساس سلیقه معمار، استقامت، بابری و الزامات مهندسی انتخاب می‌گردند. ستون‌های بتنی چهار گوش با استفاده از قالب‌های مدولار و ستون‌های گرد توسط قالب‌های خاص قوسی یا گرد اجرا می‌شوند. در قالب‌بندی ستون‌های با مقطع مربع یا مستطیل از ترکیبات مختلف قالب بتن فلزی مدولار، کنج بیرونی و یا نبشی پانچ شده استفاده می‌گردد. جهت جلوگیری از پیچیدگی قالب ستون از ابعاد 50x50 به بالا از قید لوله‌ای ( گونیا) استفاده می‌شود.

التوصيلات والسقالات المعيارية

سقالات المطرقة

این داربست از پایه‌های قائم و افقی در اندازه‌های مختلف تشکیل شده‌است. اتصال المان‌ها با استفاده از ضربه چکش و بصورت گوه‌ایی انجام می‌گردد. با نصب‌کردن جک‌های قابل رگلاژ در قسمت بالایی و پایینی، داربست قابلیت تنظیم هر ارتفاع و اختلاف ترازی را دارد. اتصال‌های این داربست با مغزی پین و گوه می‌باشد که براحتی باز و بسته و جابه‌جا می‌شوند.

سقالات مثلثة الشكل

این داربست از فریم‌های مثلثی با استحکام بالا تشکیل شده‌است. همچنین در پروژه‌های کفراژبندی دال و تیر و یا پل‌ها به کار می‌رود. اجزای تشکیل‌دهنده آن شامل صفحه کفی، پیچ تنظیم، میل مهار افقی و مایل و پین می‌باشد. راحتی نصب و باز کردن و بابری بالا و عدم نیاز کارگر ماهر از ویژگی‌های بارز این محصول می‌باشد.

رافعات السقفیه

جک سقفی جهت کفراژبندی تیر و دال‌ها بکارگرفته می‌شوند و نسبت به داربست مقرون به صرفه می‌باشند. حداکثر باربری آن‌ها 1500 کیلوگرم می‌باشد. این جک‌ها به صورت تی شکل و ساده عرضه می‌گردند. پیچ‌های تنظیم ارتفاعی از نوع رولینگی می‌باشد. استفاده از جک‌ها تا حداکثر ارتفاع 4 متر توصیه می‌شود.

منصات العمل و ادوات الوصول السريع

سقالات الجاهزه لعرض المبنى
یک سیستم داربست‌بندی حرفه‌ای جهت دسترسی و کفراژبندی استفاده می‌شود. سرعت نصب، ایمنی و دوام سه فاکتور مهم در طراحی آن می‌باشد. سادگی نصب و عدم نیاز کارگر ماهر و دارا بودن استانداردهای روز دنیا از ویژگی‌های شاخص این محصول است.
سلالم موقتة لورشة العمل
پلکان موقت کارگاهی جهت حمل و جابه جایی مصالح و رفت وآمد پرسنل و دسترسی‌های صنعتی از جمله تعمیرات و نصب تجهیزات طراحی شده‌است. ایمنی بالا و سهولت نصب و سرعت اجرا از خصوصیت‌های این محصول است. این پلکان در سه تیپ چهارپایه، هشت پایه و دوازده پایه تولید می‌شوند.
أبراج المتحركة
برجک یک راه حل مناسب برای دسترسی به ارتفاع کمتر از 10 متر در پروژه‌های صنعتی و ساختمانی(از جمله کاربری سقف‌ها) می‌باشد. این سیستم از ترکیب پایه و مهار به همراه بریس‌های زودبست با شاسی چرخ‌دار یا چرخ‌های ترمز تشکیل می‌گردد.

قوالب خرسانية خاصة لمشاريع خاصة

قوالب الخرسانية المنزلقة

این نوع قالب در ساخت سازه‌های بتنی بلند مرتبه نظیر سیلوها، مخازن هوایی و هسته برشی برج‌ها و... مورد استفاده قرار میگیرد. اجرا و استفاده از این نوع قالب هزینه‌های اجرا را به طور قابل‌ملاحظه‌ای کاهش می‌دهد. اساس استفاده از این نوع قالب به صورت حرکت پیوسته و آرام از پایین به بالا می‌باشد.

قوالب الخرسانية لتبطین الأنفاق

این نوع قالب برای اجرای سازه‌های بتنی در طول زیاد مثل جداره تونل‌ها، کانال‌ها به کار می‌رود. قالب لاینینگ معمولا بر روی ریل حرکت می‌کند. عملیات باز و بسته شدن این قالب نیز توسط جک‌های دستی یا هیدرولیک انجام می‌شود.

قوالب الأجزاء الجاهزة

این قالب‌ها جزو قالب‌های خاص محسوب‌ می‌شوند که براساس فرم و نقشه ارائه‌ شده توسط کارفرما طراحی و اجرا می‌گردند. قالب‌های پیش ساخته طوری طراحی و ساخته می‌شوند که بتوان از آنها به دفعات زیاد استفاده‌کرد. ازجمله سازه‌هایی که با‌استفاده قالب‌های پیش ساخته ساخته‌ می‌شوند می‌توان به شاه تیرها، عرشه پل‌ها، منهول‌ها، دال‌های پیش ساخته و لوله‌های بتنی اشاره‌ کرد.

بيع قوالب الخرسانة

سعر قالب الخرسانة تسکو یبتنی على نوع المشروع ، أو هيكل الأفقي أو الرأسي، أو القوالب المعدنية أو الخشبية و… فیلتقی رخیصاً أو مکلفاً و لكن الاستشارة المجانية مع خبراء البیع فی تسکو ستساعدك في الحصول على جودة أعلى و سعر أنزل و استفادة خدمات مفیدة مع وجود استشارة متخصصة مجانية.

العوامل المؤثرة في شراء قوالب الخرسانة

سعر القالب يتم توفير قوالب الخرسانية للمشترين بطريقتين: الشراء و الإيجار. يجب تحديد السعر الشراء من قبل. من الأفضل اختيار قوالب اقتصادية. قوالب التأجير تکون خيارًا أفضل لهذا الغرض.خبرة في استخدام القالب أذا تحصل على الخبرة الكافية في استخدام القالب، يمكنك اتخاذ قرار أفضل بشأن اختياره.ظاهر قالب الخرسانة يجب أيضًا فحص القوالب من أجل الظاهر. وفقًا للمستهلكين ، قوالب المعدنية أفضل. عادة ما يكون للخرسانة التي تصنعها هذه الهياكل تجاويف أقل بعد التصلب.قوة صب الخرسانة عادةً ما تتمتع القوالب المصنوعة من الفولاذ بقوة أعلى لأنها أكثر صلابة ولا تترك رطوبة،حسب رأی الخبرا.ارتفاع القالب يجب مراعاة الارتفاع عند الشراء. إذا كنت مصمم إلى بناء هياكل عالية ، فإن الأشكال الفولاذية تکون خيارًا أفضل و لكن الأشكال الخشبية تکون أكثر مناسبة للهياكل الأقصر.شكل القالب إذا كنت تريد صب الخرسانة مستقیماً ، فمن الأفضل اختيار قوالب الفولاذیه. بالطبع ، إذا لم يكن لديك مشكلة في سعرها. خلاف ذلك ، يمكن أن تكون القوالب الخشبية أيضًا خيارًا جيدًا.
پراکندگی پروژه‌های تسکو در کشورهای منطقه
Tesko projects in the countries of the region

یکی از الزامات ساخت بتن در سازه‌های گوناگون عمرانی قالب بتن است. قالب بتن که در انواع گوناگون و با ویژگی دائمی یا موقتی ساخته و استفاده می‌شود و محتویات بتن‌ریزی را به نحوی نگه می‌دارد تا محکم شود و به میزان قابل قبولی از استحکام و مقاومت برسد.

محصولات شرکت تسکو در عین دوام و ایمنی از لحاظ قیمت هم مقرون به صرفه هستند و مطابق با تغییرات و به روز شدن اجرای سازه‌های ساختمانی، ساخته می‌شوند.

سابقۀ کار در پروژه‌های بزرگی همچون پل بتنی، تونل، سد و ساختمان‌های بلندمرتبه در کنار مشاورۀ حرفه‌ای کارشناسان فنی توانسته است تسکو را در رقابت با دیگران در جایگاه بالاتری قرار دهد.

پروژه های شرکت تسکو اعم از انواع قالب بتنی و تجهیزات دسترسی در ارتفاع و داربست فلزی علاوه بر ایران در کشورهای همسایه، آسیای میانه و خاورمیانه مانند: امارات، عراق، ارمنستان، ازبکستان، تاجیکستان، افغانستان و… طراحی، پیاده‌سازی و اجرا شده‌اند.

تمامی این پروژه‌ها متناسب با نوع پروژه و ساختار زیستی آن منطقه و مهمتر از همه با کارشناسان مسلط به زبان آن کشور انجام شده است.

تجربۀ سالها کار در پروژه‌های بزرگ و کارفرماهایی که آیندۀ پروژه برایشان حیاتی است و سابقۀ حضور در طرح‌های ملی و کار در کشورهای همسایه، ما را به اهمیت روزافزون خدمات گارانتی محصولات و ارائۀ خدمات پس از فروش واقف کرده است و ما تا انتهای یک پروژه در کنار شما خواهیم ماند.

قالب بتن در گذر تاریخ

هزاران سال است که انسان تلاش می‌کند از بتن برای ساختن سازه‌هایی محکم، ایمن و باشکوه استفاده کند و عمر این تلاش به بلندای تاریخ تمدن بشری است.
کشف سازه‌های بتنی در مناطقی از سوریه و اردن، شاهکارهای معماری روم باستان و اهرام ثلاثه مصر و بسیاری آثار باستانی دیگر که مربوط به هزاران سال قبل از میلاد مسیح است نشان می‌دهد که ترکیب‌های گوناگونی از قبیل خاکستر آتشفشانی، آهک یا انواع خاک و کاه با آب در قالب‌های چوبی، اساس ساخت عظیم‌ترین سازه‌های جهان باستان بوده‌اند.
نقطه عطف فناوری بتن در سال 1793 بود که جان اسمیتون سیمان را از تغیرات سنگ آهک حاوی خاک رس ساخت و حدود یک قرن بعد در سال 1910 قالب بتن فولادی در آمریکا ساخته شد و...
تسکو تجربه‌ای در امتداد زمان

چرا باید از قالب بتن تسکو و تجهیزات آن استفاده کنیم؟

تسکو یکی از پیشتازان صنعت قالب بتن و داربست، تجهیزات قالب‌بندی بتن  و دسترسی در ارتفاع را برای هر نوع پروژه ارائه می‌دهد.

تمرکز بر مقرون به صرفه بودن، سرعت ساخت، ظرفیت باربری بالا، انعطاف پذیری و کیفیت محصولات از ویژگی‌های مهم شرکت تسکو است.

تسکو یکی از گسترده‌ترین شبکه تولید و توزیع قالب‌های مدولار بتن، سکوکار، داربست‌های پیش‌ساخته، پلکان موقت کارگاهی، برجک متحرک و  قالب‌های خاص بتن اعم از قالب‌های لغزنده بتن، قالب‌های لاینینگ بتن تونل سیستمهای قالب در ایران و کشورهای همسایه را دارد.

مشتریان تسکو در سراسر کشور از کیفیت بالا، در دسترس بودن محصولات قالبندی و داربست و قابلیت اطمینان در تحویل محصولات بهره‌مند می شوند.

سبد محصولات متنوع ما شامل طیف گسترده‌ای از قالب بتن – قالب مدولار بتن، قالب فلزی فونداسیون، قالب فلزی دیوار، قالب فلزی ستون و قالب فلزی دال است.

ما توانمند هستیم تا برای هر پروژه‌ایی طراحی و روش اجرای آن را تعریف و ترسیم نماییم.

25 سال است که به عنوان یک تولیدکننده و تامین کننده حرفه‌ایی در بازار هستیم و همیشه در ساخت قالب بتن و داربست پیشگام بوده‌ایم. آنچه باعث موفقیت ما شده این است که در همه کارهایی که انجام می‌دهیم، همیشه قبل از هر چیز به مزایای مشتریان خود فکر می‌کنیم. همکاری مبتنی بر مشارکت و اعتماد یک ارزش اساسی در شرکت ما است.

الزاويا الخارجية لقوالب الخرسانیة المعدنية
الزاويا الخارجية لقوالب الخرسانیة المعدنية تسکو

مزایای قالب فلزی تسکو

نزدیکی با مشتریان به طور فعال در شرکت ما زندگی و هدایت می‌شود. تا امروز بیش از 1000 شرکت پیمانکار و مجری طرح در پروژه‌های بزرگ ملی از قبیل راه و پل‌سازی، سدسازی و آب و محیط زیست، مسکن و انبوه‌سازی، نفت و گاز و پتروشیمی از محصولات و خدمات ما بهره‌مند شده‌اند. در بیش از 100 پروژه برون مرزی در کشورهای عراق، افغانستان، ارمنستان، تاجیکستان، ازبکستان، امارات متحده عربی حضور داشته‌ایم و با رضایت مشتریان خود در عرصه پروژه‌های بزرگ مواجه بوده‌ایم.

سالها فعالیت بین المللی ما و نیازهای مختلف منطقه‌ای از نظر نوع و روش ساخت، استفاده از مواد و تجهیزات و همچنین هزینه‌های دستمزد منجر به دانش ارزشمندی شده است. ما این دانش فنی را برای توسعه محصولات و خدمات مناسب ارائه می‌دهیم به این ترتیب دانش ما به دانش بومی و یک مزیت تبدیل شده است و همه مشتریان ما در سراسر کشور از این مزیت بهره‌مند می‌شوند.

با آگاهی از نیازهای بومی، سیستم‌های قالب بتن و داربست و سکوهای کار مناسب برای هر نیاز در سراسر جهان ایجاد می‌کنیم. کارمندان ما در سراسر کشور، عملکرد و شایستگی آنها سرمایه واقعی شرکت ما هستند. انگیزه بالا و روحیه تیمی خاص، رویکرد مشتری مداری قوی و تمرکز روزانه آنها بر نیازهای واقعی مشتری، ما را از زمان شروع تاکنون بسیار موفق کرده است.

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888904
zamani@teskoco.com