ارتباط با تسکو

دفاتر فروش شرکت تسکو در شهرهای تهران و مشهد پاسخگوی نیاز مشتریان و پروژه‌های سراسر کشور در زمینه قالب بتن و داربست می‌باشد. مهندسین و کارشناسان فروش تسکو با تجربه طولانی در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های متنوع و بزرگ بهترین خدمات را در زمینه روش‌های اجرای قالب بتن و داربست را ارائه می‌نمایند.

دفتر مرکزی

تهران - خیابان خالد اسلامبلی (وزرا ) - کوچه شانزدهم - پلاک ۲ - واحد ۲

info@tesko.ir

۰۲۱-۸۸۷۰۳۲۲۲ , ۰۲۱-۸۸۷۰۷۹۲۱

۰۹۱۲-۴۰۵۰۶۵۰

۰۲۱-۸۸۷۰۳۲۲۳

دفتر مرکزی_تسکو - قالب بتن و داربست
دفتر مرکزی تسکو

کارخانه

قم، شهرک صنعتی شکوهیه فاز ۲ کلاهدوز ششم واحد های ۱۰۵۷

factory@tesko.ir

۰۲۵-۳۳۳۴۳۵۹۰

۰۹۱۲-۴۰۵۰۶۰۰

۰۲۵-۳۳۳۴۳۵۸۹

عکس کارخانه_قالب بتن وداربست - تسکو
نمایی از کارخانه تسکو در قم

دفتر فروش تهران

تهران، ونک، خیابان خدامی، چهارراه آفتاب، ساختمان فونیکس واحد ۴۱

۰۲۱-۲۲۲۷۴۲۷۴ , ۰۲۱-۲۲۲۲۰۹۹۹

۰۹۱۲-۸۸۸۸۹۰۳ , ۰۹۱۲-۸۸۸۸۹۰۴

دفتر فروش _ تسکو
دفتر فروش تسکو

دفتر فروش مشهد

مشهد، خیابان خیام شمالی ۷۵ ،پلاک ۸

۰۵۱-۳۷۱۱۳۹۳۵

۰۹۱۵-۱۱۰۳۴۶۳

مهندسان و طراحان_تسکو
دفتر فروش مشهد تسکو

پروژه های تسکو

محصولات تسکو

تجهیزات فلزی قالبندی بتن

قالب فلزی مدولار

قالب‌های فلزی مدولار در بسیاری از پروژه‌ها و در تمام المان‌های سازه‌ایی از قبیل فونداسیون، ستون، تیرودال و... کاربرد دارد. تجهیزات قالبندی مدولار قابلیت استفاده‌های متعددی دارد و بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می‌باشد. پانل‌های پانل‌های قالب‌های مدولار در دو تیپ تسمه و تسمه ۶ سانتی‌متر تولید می‌گردند و از نظر نوع اتصال به دو تیپ تسمه‌ایی و جوشی تقسیم می‌گردند. معمولا وزن یک متر مربع قالب مدولار تسمه ۵ سانتی‌متری جوشی ۴۰ کیلوگرم و تسمه ۶ سانتی‌متری جوشی ۴۴ کیلوگرم و نوع خم برابر ۳۸ کیلوگرم می‌باشند.

قالب رویه پلی وود

پلی وود یک متریال سبک و ایده آل برای اجرای قالب‌بندی بتن می‌باشد. سطوح بتن را صاف و یکدست می‌کند. این نوع قالب از پانل‌هایی با انعطاف بالا و می‌تواند به صورت مکرر مورد استفاده قرارگیرد. این نوع قالب از پانل‌های چندلایه تحت فشار چوب تشکیل‌شده که می‌تواند به راحتی فرم‌های منحنی و قوسی را ایجاد کند. محصول پلی وود قابل بازیافت سازگار با محیط زیست و رطوبت را به سرعت جذب کرده و خیلی سریع خشک می‌شود. همچنین به دو گروه فریم لس و فول فریم تقسیم می‌شود.

قالب ستون‌ها

در هر سازه بتنی یک المان بابر عمودی به نام ستون وجود دارد. معمولا ستون‌ها مقاطع و اشکال مختلفی دارند، که براساس سلیقه معمار، استقامت، بابری و الزامات مهندسی انتخاب می‌گردند. ستون‌های بتنی چهار گوش با استفاده از قالب‌های مدولار و ستون‌های گرد توسط قالب‌های خاص قوسی یا گرد اجرا می‌شوند. در قالب‌بندی ستون‌های با مقطع مربع یا مستطیل از ترکیبات مختلف قالب بتن فلزی مدولار، کنج بیرونی و یا نبشی پانچ شده استفاده می‌گردد. جهت جلوگیری از پیچیدگی قالب ستون از ابعاد ۵۰x50 به بالا از قید لوله‌ای ( گونیا) استفاده می‌شود.
کفراژبندی و داربست مدولار

داربست چکشی

این داربست از پایه‌های قائم و افقی در اندازه‌های مختلف تشکیل شده‌است. اتصال المان‌ها با استفاده از ضربه چکش و بصورت گوه‌ایی انجام می‌گردد. با نصب‌کردن جک‌های قابل رگلاژ در قسمت بالایی و پایینی، داربست قابلیت تنظیم هر ارتفاع و اختلاف ترازی را دارد. اتصال‌های این داربست با مغزی پین و گوه می‌باشد که، به راحتی باز و بسته و جابه‌جا می‌شوند.

داربست مثلثی

این داربست از فریم‌های مثلثی با استحکام بالا تشکیل شده‌است. همچنین در پروژه‌های کفراژبندی دال و تیر و یا پل‌ها به کار می‌رود. اجزای تشکیل‌دهنده آن شامل صفحه کفی، پیچ تنظیم، میل مهار افقی و مایل و پین می‌باشد. راحتی نصب و باز کردن و بابری بالا و عدم نیاز کارگر ماهر از ویژگی‌های بارز این محصول می‌باشد.

جک سقفی

جک سقفی جهت کفراژبندی تیر و دال‌ها بکارگرفته می‌شوند و نسبت به داربست مقرون به صرفه می‌باشند. حداکثر باربری آن‌ها ۱۵۰۰ کیلوگرم می‌باشد. این جک‌ها به صورت تی شکل و ساده عرضه می‌گردند. پیچ‌های تنظیم ارتفاعی از نوع رولینگی می‌باشد. استفاده از جک‌ها تا حداکثر ارتفاع ۴ متر توصیه می‌شود.
سکوی کار و تجهیزات دسترسی "زودبست"

داربست پیش‌ ساخته نما

یک سیستم داربست‌بندی حرفه‌ای جهت دسترسی و کفراژبندی استفاده می‌شود. سرعت نصب، ایمنی و دوام سه فاکتور مهم در طراحی آن می‌باشد. سادگی نصب و عدم نیاز کارگر ماهر و دارا بودن استانداردهای روز دنیا از ویژگی‌های شاخص این محصول است.

پلکان موقت کارگاهی

پلکان موقت کارگاهی جهت حمل و جابه جایی مصالح و رفت وآمد پرسنل و دسترسی‌های صنعتی از جمله تعمیرات و نصب تجهیزات طراحی شده‌است. ایمنی بالا و سهولت نصب و سرعت اجرا از خصوصیت‌های این محصول است. این پلکان در سه تیپ چهارپایه، هشت پایه و دوازده پایه تولید می‌شوند.

برجک متحرک

برجک یک راه حل مناسب برای دسترسی به ارتفاع کمتر از ۱۰ متر در پروژه‌های صنعتی و ساختمانی(از جمله کاربری سقف‌ها) می‌باشد. این سیستم از ترکیب پایه و مهار به همراه بریس‌های زودبست با شاسی چرخ‌دار یا چرخ‌های ترمز تشکیل می‌گردد.
قالب های خاص و پروژه های ویژه

قالب لغزنده

این نوع قالب در ساخت سازه‌های بتنی بلند مرتبه نظیر سیلوها، مخازن هوایی و هسته برشی برج‌ها و... مورد استفاده قرار میگیرد. اجرا و استفاده از این نوع قالب هزینه‌های اجرا را به طور قابل‌ملاحظه‌ای کاهش می‌دهد. اساس استفاده از این نوع قالب به صورت حرکت پیوسته و آرام از پایین به بالا می‌باشد.

قالب لاینینگ تونل

این نوع قالب برای اجرای سازه‌های بتنی در طول زیاد مثل جداره تونل‌ها، کانال‌ها به کار می‌رود. قالب لاینینگ معمولا بر روی ریل حرکت می‌کند. عملیات باز و بسته شدن این قالب نیز توسط جک‌های دستی یا هیدرولیک انجام می‌شود.

قالب قطعات پیش ساخته

این قالب‌ها جزو قالب‌های خاص محسوب‌می‌شوند که بر اساس فرم و نقشه ارائه‌شده توسط کارفرما طراحی و اجرا می‌گردند. قالب‌های پیش ساخته طوری طراحی و ساخته می‌شوند که بتوان از آنها به دفعات زیاد استفاده‌کرد. ازجمله سازه‌هایی که با‌استفاده قالب‌های پیش ساخته ساخته‌می‌شوند می‌توان به شاه تیرها، عرشه پل‌ها، منهول‌ها، دال‌های پیش ساخته و لوله‌های بتنی اشاره‌کرد.

مشتریان تسکو