جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

جک سقفی یکی از تجهیزات مهم در قالب بندی بتن است. انواع جک‌های سقفی اعم از صلیبی، صلیب متحرک و عراقی در کارخانه تسکو با توجه به ارتفاع درخواستی تولید می‌شود. فاکتورهای متعددی در تعیین قیمت جک‌های ساختمانی دخیل هستند. برای اطمینان از اینکه بهترین کیفیت را در قبال پول خود به دست می‌آورید، ضروری است که همه این فاکتورها را هنگام خرید تجهیزات بتن ریزی در نظر بگیرید.

برای آگاهی از قیمت روز جک‌های زیر سقفی با شماره‌های 02122220999 – 02145498000 تماس بگیرید.

جک سقفی صادراتی تسکو
تولید انبوه جک‌های ساختمانی طبق سفارش مشتری

فروش انواع جک‌های سقفی صادراتی بدون واسطه

با استفاده از جک‌های سقفی می‌توان انتقال بار سقف بالا دست به سطح زیرین را با صرف هزینه کم فراهم کرد. در اجرای سقف‌های تیرچه بلوک و سقف‌های بتنی سبک بهترین گزینه به عنوان یک شمع حمایتی جک سقفی است.

جک سقفی یک روش حمایتی برای قالب‌های دال، تیر، دیوار و ستون است.

انتها و سر جک سقفی ساده صفحات افقی و صافی قرار داده شده است، تا دقیق بر روی زمین و زیر قالب بندی فیکس شوند.

برای تنظیم ارتفاع این نوع از جک‌های ساختمانی پیچ و مهره خاصی تعبیه شده است. تنظیم ارتفاع جک سقفی با پیچ و مهره و رزوه باید با دقت انجام شود. با توجه به این که جک زیر سقفی در ارتفاع‌های مختلف قابل تولید است اما توصیه می‌شود برای ارتفاع‌های بالای 4.5 متر از داربست مثلثی یا همان اسکافلد استفاده شود. داربست‌های مدولار مانند داربست مثلثی و چکشی به عنوان کفراژ هنگام بتن ریزی در ارتفاع کاربرد دارد.

 

جک سقفی عراقی (جک U شکل) و کاربردهای آن

جک‌های سقفی عراقی جهت قالب بندی ساختمان‌ها و سازه‌های بتنی کشور عراق طراحی و تولید می‌شوند. این نوع جک که در وزن‌های متفاوت با سر جک U تولید می‌شود. در کشورهایی چون تاجیکستان، ارمنستان، آذربایجان، ازبکستان و … کاربرد دارد. قراردادن دهانه یو شکل در جک سقفی عراقی به منظور قرارگرفتن چهارتراش چوبی در دهانه جک است. که رزوه جک از لوله به قطر 6 میلیمتر و به طول‌های 17 و 20 سانتیمتر تولید می‌شوند.

می‌توان گفت جک سقفی یو شکل مناسب‌ترین و اقتصادی‌ترین وسیله برای اجرای دال‌های بتنی و تیرچه بلوک درارتفاعات 3 تا 5 است.

جک عراقی
فروش انواع جک‌های سقفی با بهترین کیفیت در کارخانه تسکو

تفاوت جک سقفی عراقی با سایر جک‌های ساختمانی

جک‌های سقفی دیگر با سرجک صلیبی و یا بدون صلیب تولید می‌شوند. سر جک در جک عراقی به شکل U است. که ابعاد سر جک U شکل بنا بر نیاز مشتری و ابعاد داده شده تولید می‌شود.

این سرجک‌ها در وهله اول برای حمایت از یک شی وقتی که روی یک جک سقفی قرار می‌گیرد، استفاده می‌شود. این سرجک‌ها به صورتی طراحی شده‌اند، که یک شی را بالای یک یا چند وسیله دیگر نگه‌دارند و از لغزش آن جلوگیری کنند.

وزن و ارتفاع جک‌های سقفی عراقی

نام محصولارتفاع لوله مغزی ( لوله نمره 5)ارتفاع لوله پایه (لوله نمره 6)رزوهضخامت لوله (میلیمتر)وزن (kg)
جک عراقی 3 متری2m1/5m20 سانتیمتری دسته‌دار2.514.5
جک عراقی 3/5 متری2m2m20 سانتیمتری دسته‌دار2.515.6
جک عراقی 4 متری2/5m2m20 سانتیمتری دسته‌دار2.516.8
جک عراقی 4/5 متری3m2m20 سانتیمتری دسته‌دار2.517.5
جک عراقی 5 متری3m2/5m20 سانتیمتری دسته‌دار2.518.5
فولاد مصرفی در محصولات این شرکت تولید کارخانه فولاد مبارکه سپاهان-rst37 است.

 

نحوه سفارش جک‌های صادراتی

برای سفارش جک‌ ساختمانی ارتفاع جک باید مشخص گردد. جک‌های صادراتی با ارتفاع برابر می‌توانند وزن‌های متفاوتی داشته باشند. علت تفاوت وزن جک‌ها به دلیل استفاده از لوله با ضخامت کم در ساخت جک است. جک‌های سبک معمولا از لوله‌ای با ضخامت 2 و 1.8 تولید می‌شوند. جک های سبک در کشور ما کاربردی چندانی ندارند. زیرا در هنگام اجرا جک‌ها با فاصله یک متر از یکدیگر قرار می‌گیرند و جک‌های سبک ساختمانی باربری کم‌تری در این فاصله دارند. همچنین احتمال خم شدن شکستن جک ساختمانی سبک در هنگام بتن ریزی بسیار بالا است.

پیشنهاد ما به شما استفاده از جک‌های سنگین هنگام بتن ریزی و ساخت و ساز است. البته این نوع جک وزن بالاتر و همچنین قیمت بالاتری دارد اما بیار بادوام است. و نسبت به جک سقفی سبک عمر و کارایی بیشتری خواهد داشت.

قیمت جک سقفی عراقی ( قیمت جک یو شکل)

باید به این نکته توجه داشت که هرچه کیفیت جک بالاتر باشد، قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.

قیمت‌ جک‌های ساختمانی می‌تواند بسته به چندین عامل متغیر باشد، از جمله:

ارتفاع: ارتفاع جک سقفی یک عامل مهم در تعیین قیمت آن است. جک‌های با ارتفاع زیاد دارای قیمت بالاتری نسبت به جک‌های کوتاه‌تر هستند.

باربری: از دیگر عوامل مهمی که در قیمت آن‌ها موثر است ، میزان ظرفیت و باربری است. جک‌هایی که دارای باربری بیشتری هستند، نسبت به جک با ظرفیت باری کم‌تر دارای قیمت بیشتری است.

تعداد: تعداد پشتیبان‌های خریداری شده نیز می‌تواند بر قیمت آن‌ها تاثیر گذار باشد. خرید تعداد بالا و به صورت عمده منجر به هزینه کم‌تر برای هر جک سقفی شود.

جک صادراتی
بارگیری جک‌های سقفی U شکل برای صادرات به کشور عراق

خرید جک سقفی نو و یا دست دوم، کدام گزینه بهتری برای پیمانکاران است؟

جک سقفی دست دوم می‌تواند به طور قابل توجهی ارزان‌تر از جک نو باشد. اما در بعضی موارد پیمانکاران پس از خرید جک‌های دست دوم مجبور به تعویض و یا پرداخت هزینه تعمیرات می‌شوند. علاوه بر این اطمینان از کیفیت و اینمی جک سقفی دست دوم بسیار دشوار است. جک سقفی نو به دلیل نداشتن زنگ زدگی و سایش می‌نواند دوام بیشتری داشته باشند.

در نهایت تصمیم برای خرید جک سقفی نو یا دست دوم به نیازها و ترجیحات پیمانکار بستگی دارد.

 

جک ساختمانی
تولید انواع جک‌های ساختمانی در کارخانه تسکو

جک سقفی صادراتی تسکو

تمامی جک‌های سقفی در شرکت تسکو از بهترین مواد اولیه و فولاد مبارکه اصفهان است. کیفیت آنالیزی لوله‌های مصرفی و تمام قطعات استفاده‌ شده در ساخت st37 است. که منطبق با استانداردهای جهانی تولید می‌شوند. این نوع فولاد به کار رفته در تولید جک سقفی، مختص کاربردهای ساحتمانی و سازه‌ای است. پس با توجه به موارد گفته‌شده جک‌های تولیدی شرکت تسکو توان باربری 1500 کیلوگرم را دارند.

شرکت تسکو دارای بیش از 15 سال سابقه در تولید جک‌های سقفی است. خط تولید شرکت تسکو با داشتن بهترین تجهیزات مورد نیاز تولید جک سقفی عراقی و صادراتی، پروسه تولید انواع جک را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بابهترین کیفیت به انجام می‌رساند. تمامی محصولات کارخانه تسکو به صورت پالتی و استاندارد بسته‌بندی می‌شود. که این نکته برای صادرات محصول بسیار حائز اهمیت است.

جمع بندی

جک‌های سقفی یک نوع ابزار ساختمانی هستند که به صورت لوله‌های بلند تولید می‌شوند. وظیفه جک‌ها جلوگیری از تخریب سقف هنگام بتن ریزی است. یکی از انواع جک‌ها جک عراقی است، که علت این نامگذاری کاربرد فراوان این نوع جک در ساخت و ساز کشور عراق است. جک عراقی مانند سایر جک‌های سقفی قابلیت تنظیم ارتفاع دارد و در تولید آن از رزوه جک استفاده می‌شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888904
zamani@teskoco.com