جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

برجک های متحرک و ثابت

برجک یک روش مناسب جهت دسترسی در پروژه‌های صنعتی و ساختمانی می‌باشد. این سیستم از ترکیب پایه و مهار به همراه بریس‌های زودبست با شاسی چرخدار یا چرخ‌های ترمزدار تشکیل‌می‌گردد.

ارتفاع و مقطع برجک متحرک متناسب با باربری و شرایط محیطی پروژه می‌باشد. بطور معمول مقطع برجک از ابعاد 2×2 متر با ماکزیمیم ارتفاع 6 متر و مقطع 3×3متر با مقطع 8 متر مورد استفاده قرار‌می‌گیرد.

البته در صورت استفاده از برجک‌های فوق در سطوح‌شیبدار یا فضای باز (بدلیل نیروی باد) و یا وجود هر گونه نیروی جانبی دیگر می‌بایست از تدابیر مهاربندی خاصی از قبیل نصب دستک و ساپورت مثلثی استفاده نمود.

تسکو- برجک متحرک زودبست
برجک متحرک
برجک زودبست_داربست و دسترسی پلیمر آریاساسول
برجک متحرک در پروژه پتروشیمی جم
تسکو-برجک های ثابت و متحرک زودبست
آماده سازی و نصب برجک زودبست
تسکو-برجک های ثابت و متحرک زودبست
مونتاژ برجک متحرک در پروژه
تسکو - زودبست-برجک-متحرک
اطلاعات فنی برجک متحرک
تسکو - زودبست-برجک-متحرک
نقشه و ابعاد دقیق برجک متحرک زودبست

*پروژه‌های مرتبط

سه پروژه شاخص که از برجک متحرک در سایت‌های صنعتی و ساختمانی توسط شرکت تسکو نصب و مورد بهره‌برداری قرار گرفته‌است. در زیر به شما معرفی می‌گردد:

پروژه پتروشیمی جم - عسلویه

شرکت پتروشیمی جم که به اختصار JPC نامیده می‌شود، بعنوان یکی از بزرگترین واحدهای تولید الفین در جهان می‌باشد. یکی از طرح‌های توسعه‌ای شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران در سال ۱۳۷۹ در منطقه ویژه پتروشیمی پارس در عسلویه بوده‌است. که عمدتا به منظور تولید الفین‌ها و پلی اتیلن‌های سبک خطی و سنگین تاسیس گردیده‌است. شرکت پتروشیمی جم دارای واحدهای تولیدی گوناگون است که از جمله می‌توان واحدهای الفین، پلی اتیلن سنگین، پلی اتیلن خطی، بوتادین، بوتن-۱ را نام برد.

پروژه مخازن پتروشیمی بندر امام

شرکت پتروشیمی بندر امام در زمینی به مساحت حدود ۲۷۰ هکتارمی‌باشد. موقعیت آن در ضلع شمال غربی خلیج فارس در استان‌خوزستان به فاصله ۱۰۵کیلومتری جنوب‌شرقی اهواز و ۸۴کیلومتری شرق آبادان در شهرستان ماهشهر واقع‌شده‌است.سهولت دسترسی به خوراک، سوخت و مواد اولیه، استفاده از امکانات جاده ای، شبکه راه آهن و حمل و نقل دریایی، وجود فرودگاه، دسترسی به آب مورد نیاز و همچنین کمک به توسعه و عمران استان خوزستان به عنوان یکی از دو قطب مهم صنعت پتروشیمی در کشور است.

پروژه پلیمر آریا ساسول

شرکت پلیمر‌آریاساسول از ابتدای بهره‌برداری از سال۱۳۸۷ با سه محصول اصلی اتیلن، پلی‌اتیلن‌ سبک، پلی‌اتیلن سنگین و محصول فرعی سی‌تری‌پلاس باظرفیت‌اسمی ۱۶۹۰هزار تن در سال به تولید محصولات‌پتروشیمی می‌پردازد. این شرکت به منظور تعمیرات و انجام امور اورهال از محصولات سیستم‌دسترسی زودبست استفاده می‌نماید. شرکت تسکو با همکاری کمپانی اولما اسپانیا نسبت به تامین تجهیزات دسترسی از جمله پلکان موقت کارگاهی و سکوهای کار و زیرپایی فلزی گالوانیزه اقدام نموده‌است.

بازدید از صفحات آپارات و یوتوب ما

 

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888904
zamani@teskoco.com