نمایشگاه ساختمان تبریز

نمایشگاه صنعت ساختمان تبریز در خرداد ۱۴۰۰ روزهای هجدهم تا بیست‌و‌یکم در سالن بزرگ پروین‌اعتصامی نمایشگاه تبریز برگزار گردید. شرکت تسکو مطابق سنت هر ساله در این نمایشگاه حاضر شد و نسبت به عرضه محصولات جدید تجهیزات‌قالب بتن و داربست‌های ایمن ساختمانی اقدام‌نمود.

سرعت بی‌نظیر و کارایی و بهره‌وری فوق‌العاده این سیستم به پروژه‌های‌ساختمانی و صنعتی کمک می‌کند، تا با ایمنی کامل و با شرایط اقتصادی بهینه به بهره‌برداری برسد. همچنین در نمایشگاه تبریز قالب‌های‌بتن با رویه پلایوودی به نمایش گذاشته‌شد.

این قالب ها در دو نوع فول فریم و فریم لس (بدون فریم) می‌باشد. به لحاظ کیفیت بی نظیر است. قالب‌های رویه پلایوودی در قالبندی‌های افقی (سقف و دال بتنی) و همچنین قالبندی های عمودی (دیوار و ستون و فونداسیون بتنی) کاربرد دارد. 

داربست‌های پیش ساخته زودبست جزو استراتژیک ترین محصولات تسکو هستند. این محصولات در پروژه‌های عمرانی و صنایع مختلف نفت،گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار می‌گیرند. شرکت تسکو در نمایشگاه ساختمان امسال تبریز حضور یافته‌است. و نسبت به ارائه محصولات جدید خود در زمینه سیستم‌های دسترسی به ارتفاع شامل تجهیزات سکوهای کار درارتفاع _ راهروهای دسترسی _ پلکان‌های موقت کارگاهی و داربست و دسترسی صنعتی اقدام نموده است.  همچنین محصول جامو نیز به عنوان محصول جدید به این خانواده ملحق شده‌است.

نمایشگاه ساختمان تبریز
نمایشگاه صنعت ساختمان تبریز

شرکت تسکو در لیست تولیدات خود طیف گسترده‌ای از نیازهای داخلی کشور را برطرف می‌کند. همچنین در تجارت با همسایگانی مانند کشورهای کردستان عراق، افغانستان، عراق، تاجیکستان و… را نیز برطرف می‌کند. برای آشنایی دقیق‌تر با تمامی این محصولات می‌توانید به تسکو  مراجعه کنید.

همچنین  تسکو قالب‌های بتنی مختلفی نیز تولید می نماید که بسیار پرکاربرد هستند. کیفیت بالا و استانداردهای  بروز باعث شده، تا قالب‌های بتنی شرکت‌ تسکو محبوبیت زیادی در بین مشتریان کسب کنند. به همین دلیل توانسته‌ایم این افتخار را کسب کنیم تا در بیشتر پروژه‌های عمرانی بزرگ کشور و پروژه های بین المللی حضور داشته باشیم.

امیدواریم پاسخگوی نیازهای شما همکاران عزیز در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، لوازم و مصالح ساختمانی واقع در تبریز بوده‌باشیم. برای اطلاعات بیشتر از نمایشگاه می‌توانید به سایت مراجعه فرمایید.

نمایشگاه ساختمان تبریز_1
راهروی نمایشگاه صنعت ساختمان تبریز
نمایشگاه ساختمان تبریز
تصویر مهندس مهرانی در نمایشگاه تبریز
نمایشگاه ساختمان تبریز
راهروی نمایشگاه
نمایشگاه ساختمان_تبریز_2
راهروی نمایشگاه بین‌المللی تبریز
نمایشگاه ساختمان تبریز
فراخوان نمایشگاه تبریز