جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

حضور تسکو در نمایشگاه تازه‌های صنعت نفت ایران و جهان اردیبهشت 1403

بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران از 19 اردیبهشت لغایت 22 اردیبهشت 1403 توسط نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران برگزار خواهد شد. شرکت‌های خارجی و داخلی بسیاری برای رونمایی از فناوری‌ها و تازه‌های خود در این نمایشگاه شرکت خواهند‌ کرد.

بیش از 250 شرکت خارجی در این نمایشگاه حضور دارند که از جمله می‌توان به شرکتهایی از کشورهای آلمان، ژاپن، ایتالیا، چین، روسیه، بلاروس، هندوستان، ترکیه، فرانسه، اتریش، کانادا، آرژانتین و … اشاره کرد. هم‌چنین در حدود 1500 شرکت داخلی که فعالیت‌هایی مرتبط در صنعت نفت و گاز دارند برای تبادل اطلاعات و نمایش دستاوردهای خود در این نمایشگاه حضور دارند.

تسکو (تجهیز ساختمان کسری) به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر پلتفرم‌های کارگاهی و تجهیزات دسترسی ایمن و آسان به ارتفاع با سابقۀ مشارکت در پروژه‌های بزرگ ملی صنعت نفت و گاز در غرفۀ 703 واقع در سالن 7 نمایشگاه میزبان بازدیدکنندگان و صاحبان صنعت نفت و گاز و پتروشیمی است.

این نمایشگاه در روزهای19 تا 22 اردیبهشت 1403 ازساعت 8 تا 15 در محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تهران واقع در اتوبان چمران، سئول برگزار می‌شود.

تسکو در نمایشگاه نفت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888904
zamani@teskoco.com