جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

گزارش تصویری بیست و هشتمین نمایشگاه صنعت نفت و گاز تهران

بیست و هشتمین نمایشگاه صنعت نفت و گاز تهران

بیست و هشتمین دوره از نمایشگاه بین المللی صنعت نفت،گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری از تاریخ 19 اردیبهشت تا 22 اردیبهشت 1403 توسط نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران برگزار شد.

در این دوره از نمایشگاه شاهد حضور بسیاری از شرکت های خارجی و داخلی بودیم که برای رونمایی از فناوری های خود در این نمایشگاه حاضر شده بودند.

حضور بیش از 250 شرکت خارجی از کشورهای آلمان، ایتالیا، چین، ژاپن، روسیه، بلاروس، هندوستان، ترکیه، فرانسه، اتریش، کانادا سطح کیفی نمایشگاه را نسبت به دوره‌های پیشین و حتی کشورهای منطقه به میزان زیادی افزایش داده بودند.

شرکت تسکو (تجهیز ساختمان کسری) با فعالیت هایی که در حوزه‌ی پلتفرم های کارگاهی، تجهیزات دسترسی ایمن و آسان به ارتفاع و سوابق درخشانی که در پروژه های ملی صنعت نفت و گاز داشت، این فرصت را مغتنم شمرد و در غرفه 703 واقع در سالن 7 میزبان بازدیدکنندگان و صاحبان این صنعت بود.

از جمله محصولاتی که تسکو در این دوره از نمایشگاه برای بازدیدکنندگان به ارائه گذاشته بود می‌توان به پلکان موقت کارگاهی، انواع سکوهای کار و پلتفرم، محافظت از سقوط و تور نجات، دسترسی صنعتی و غیره نیز اشاره کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888904
zamani@teskoco.com