جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

معرفی پروژه‌های تسکو

ما بیش از 15سال است که به عنوان یک مجموعه در بازار هستیم و همیشه پیشگام در قالب بتن، قالب بندی و فناوری داربست بوده ایم. آنچه ما را بسیار موفق ساخته، این است که در هر کاری که انجام می‌دهیم، قبل از هر چیز ما به منافع مشتریان خود فکر می‌کنیم. همکاری مبتنی بر مشارکت و اعتماد یک ارزش اساسی در شرکت ما است، بنابراین اساس روابط مشتری ما را نیز تشکیل می‌دهد.

راه و پل

طراحی و ساخت قالب‌های تخصصی بتن برای پروژه‌های راه، پل‌سازی و تونل - طراحی و ساخت تیرهای پیش‌ساخته بتنی با مقاطع ثابت و یا متغیر با استفاده از قالب‌های مدولار و یا قالب‌های خاص باسیستم قالب کف و بدون کف (استفاده از رامکا) برای بیش از یکصد پروژه عمرانی و ملی از تجربیات خوب شرکت تسکو است.

مسکن و انبوه سازی

ساخت و طراحی قالب برای سازه‌های بتنی در سازه‌های بلند مرتبه – مسکونی و تجاری – پارکینگ‌ها و امکان مذهبی و زیارتی -هتل و استادیوم و اماکن ورزشی و …. از تجارب و تخصص تسکو است.انواع قالب‌های دال بتنی شامل وافل و دال پیش‌ساخته و همچنین قالب‌های خاص برای ستون و تیرهای بتنی.

آب و محیط زیست

تسکو دارای سابقه طولانی در طراحی و ساخت قالب‌های خاص بتن در اجرای سازه‌های تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب، سد‌ها، سازه‌های آب شیرین‌کن، سازه‌های آبگیر و انتقال آب، کانال‌های بتنی آب و فاضلاب است. ساخت قالب‌های ویژه مخازن‌ گرد بتنی و همچنین قالب‌های پیش‌ساخته بتنی قابل‌استفاده در تصفیه‌خانه‌ها آب و فاضلاب از تخصص‌های ویژه تسکو است.

ابنیه صنعتی، نفت و گاز

تسکو بزرگترین تولید‌کننده و تامین‌کننده قالب‌های فلزی بتن و داربست‌های ساختمانی ویژه پروژه‌های ابنیه و سازه‌های صنعتی است. صنایع نفت و گاز اعم از پالایشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها، سکوههای استخراج نفت و تصفیه خانه و ایستگاه‌های پمپاژ نفت و ….همچنین صنایع‌نیروگاه‌های برق آبی, گازی و کارخانه‌های تولید فولاد، مس و... در سراسر کشور از مشتریان شرکت تسکو هستند.

داربست و دسترسی

داربست‌های پیش‌ساخته ساختمانی و تجهیزات دسترسی اعم از پلکان موقت کارگاهی و سکوهای‌کار موقت و برجک‌های ثابت و متحرک از محصولات اصلی تسکو است. پشتیبانی و ارائه خدمات به صنایع نفت‌وگاز اعم از پالایشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها، سکوهای استخراج نفت و تصفیه خانه و ایستگاه‌های پمپاژ نفت و...همچنین صنایع نیروگاه‌های برق آبی، گازی و کارخانه‌های تولید‌فولاد، مس و…. در زمینه دسترسی، تعمیرات، ابزار و وسایل نصب تجهیزات

ایمنی و کار در ارتفاع

عملیات ساخت و فعالیتی که در ارتفاع بیش از ۱.۲۰ متر انجام می‌شود، عملیات کار در ارتفاع به حساب می‌آید. تسکو با کارگیری انواع تور نجات و گارد ریل خطرات را در سایت‌های در حال کار با جذب انرژی سقوط که، شامل شئ یا شخص در حال سقوط می‌باشد را محافظت می‌کند. تسکو در نتیجه مطالعه جامع مسائل مربوط به سقوط مصالح و کارگران و همچنین خطرات افتادن اجسام برای کارگران یا رهگذران در زیر منطقه در حال کار، فناوری تجهیزات ایمنی خود را توسعه داده است.

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888904
zamani@teskoco.com