جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

 

پروژه هتل بیمارستان
اجرای اولین هتل بیمارستان مشهد

استفاده از قالب بتن تسکو در اجرای بیمارستان زندگی مشهد

این پروژه در قالب هتل و بیمارستان در منطقه 8 مشهد برای برطرف کردن بخش زیادی از نیازهای درمانی محدوده جنوبی شهر در حال اجرا است.

این بیمارستان در تقاطع بلوار نماز و بلوار شهید ناصری، در مساحت 13هزار و 269 مترمربع ساخته می‌شود. 5357 متر از این مجموعه به ساخت هتل و 7912 متر آن به ساخت بیمارستان اختصاص یافته‌است.

این مجموعه در 2 قسمت مجزا در حال اجرا است. که قسمت درمانی این پروژه در 15 طبقه به اضافه 5 طبقه زیرزمین ساخته‌خواهد شد.

 

اجرای سازه بتنی
اجرای سازه بتنی با استفاده از قالب‌ها و داربست‌های مدولار تسکو

گروه تسکو افتخار دارد که توانسته با گردآوری متخصص‌ترین نیروها در زمینه طراحی سیستم‌های قالب بندی بتن محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی تولید کند.

در اجرای اولین هتل بیمارستان مشهد محصولات کارخانه تسکو از جمله قالب­‌های مدولار بتن، قالب لارج پنل و داربست‌های مثلثی مورد استفاده قرار گرفته‌است.

 

داربست مثلثی تسکو
داربست‌های مدولار تسکو و قالب‌های فلزی بتن در اجرای بیمارستان زندگی
داربست امگا تسکو
داربست امگا از محصولات کارخانه تسکو

قالب فلزی تسکو

قالب بتن فلزی مدولار در اجرای تمامی سازه‌های بتنی اعم از فونداسیون، تیر، دال و ستون استفاده می‌شود.

با قراردادن پنل‌ها در کنار یکدیگر و با استفاده از اتصالات و ملحقاتی همچون پین و گوه به‌راحتی می‌توان عمل قالب‌بندی و بتن‌ریزی را انجام داد.

قالب­‌های لارج پنل برای این پروژه به منظور سرعت اجرای بالا، تحمل فشارهای جانبی زیاد و همچنین کیفیت بالای سطح بتن طراحی و تولید گردید. افزایش یکپارچگی و هماهنگی سازه از مزیت‌های استفاده از این روش قالب بندی است. با این وجود سازه فشارهای وارده بیشتری را تحمل می‌کند.

ساخت انواع قالب بتن خاص و مدولار در کارخانه تسکو توسط بروزترین ماشین آلات صنعتی و با استفاده از مرغوب‌ترین فولاد موجود تولید می‌گردد. تمامی محصولات کارخانه تسکو تولید شده از ورق فولاد مبارکه st37 است.

 

قالب مدولار تسکو
قالب بتن فلزی تسکو برای اجرای ستون‌های بتنی

 

هدف ما ارئه محصولاتی با کیفیت عالی و قیمتی مناسب در کم‌­ترین زمان ممکن است.

ما با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و تلاشی مستمر برای ساخت محصولی با کیفیت سعی بر آن داشته‌­ایم تا گامی در توسعه صنعت ساختمان برداریم.

برای مشاوره و راهنمایی در زمینه قالب بندی فلزی با ما تماس بگیرید. بهترین راه حل و اقتصادی ترین روش قالب بندی را کارشناسان ما به شما پیشنهاد می‌دهد.

 

قالب بتن مدولار
قالب بتن تسکو جهت قالب بندی دیوار

 

 

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888904
zamani@teskoco.com