جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پتروشیمی آپادانا

پروژه آپادانا

مجتمع پتروشیمی آپادانا برای تولید متانول و محصولات جانبی آن (تولیـد مـاده بـا برنـده عـدد اکتـان بنزیـن (MTBE)، اسـید اسـتیک و هم‌چنیـن بـه عنـوان حـلال در صنایـع پاییـن دسـتی، رزین‌هـا، چسـب‌ها، فرمالدئیـد، ضدیـخ، انـواع پلاسـتیک‌ها، تولیـد OME، تولیـد پروپیلـن و الفین‌ها) با ظرفیت 1650 هزارتن در سال در منطقه آزاد عسلویه در سال 1400 در حال تکمیل و بهره برداری است.

شرکت پتروشیمی آپادانا از شرکت­‌های زیر مجموعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس است، که اجرای یک واحد متانول در منطقه پارس جنوبی با ظرفیت یک میلیون و 650 هزار تن تولید محصول در یک سال (5 هزار تن در روز) را بر عهده دارد. در حال حاضر در ایران 8 میلیون و 300 هزار تن متانول تولید می‌­شود، که از این میزان چند میلیون تن صادر می‌گردد. با وجود تثبیت بازار متانول در کشورد و عدم نگرانی بابت فروش آن، کل محصول شرکت صادر خواهد شد. از آن جایی که متانول یک محصول بسیار با ارزش است، می­‌توان گفت شاخص توسعه کشور با میزان استفاده از آن سنجیده می­‌شود.

پروژه پتروشیمی آپادانا
اجرای سازه بتنی در پتروشیمی آپادانا با استفاده از محصولات قالب بندی تسکو

پتروشیمی آپادانا یکی از چندین پروژه پتروشیمی است که شرکت تسکو تولید و تامین قالب­‌های پیش ساخته بتن و تجهیزات قالب بندی آن را بر عهده داشته است. تسکو با تولید انواع قالب­‌های فلزی بتن و داربست‌­های مدولار، امکان ساخت تمامی تجهیزات پتروشیمی را با دقت و کیفیتی بالا امکان پذیر می­‌کند.

داربست­‌های مثلثی تسکو بهترین گزینه برای کفراژبندی سقف‌های وسیع و سنگین بخصوص در ارتفاعات بالا نظیر پل­‌ها است. داربست‌های مثلثی بدون نیاز به پیچ و مهره و به صورت نرو ماده به یکدیگر متصل می­‌گردند. مونتاژ آن بسیار آسان بوده و به راحتی با نیروی کار کم می­‌توان چیدمان آن را انجام داد.

پتروشیمی آپادانا
پروژه پتروشیمی آپادانا در عسلویه

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888904
zamani@teskoco.com