جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پتروشیمی کیان

پتروشیمی کیان

مجتمع پتروشیمی کیان در زمینی به مساحت 75 هکتار در فاز 2 پتروشیمی در منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی واقع در عسلویه در حال احداث است.

منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در جنوب شرقی استان بوشهر در حاشیه خلیج فارس واقع گردیده است. این منطقه به منظور بهره برداری از منابع نفت و گاز در نوار ساحلی عسلویه تاسیس شده است. می­‌توان گفت این مجتمع پس از بهره برداری کامل به عنوان یکی از بزرگترین مجتمع­‌های پتروشیمی کشور و منطقه خواهد بود. پتروشیمی کیان با دریافت خوراک‌­های مانند اتان، نفتای سبک و برش سه کربنه از مجتمع‌های پالایش گاز منطقه پارس جنوبی و واحدهای مختلف پتروشیمی، طیف گسترده­‌ای از محصولات میانی و نهایی را تولید خواهد کرد. این مجتمع تولید کننده الفین، انواع پلی اتیلن سنگین و سبک خواهد بود.

شرکت تسکو مفتخر است که توانسته بخش مهمی از قالب­‌های بتن، تجهیزات قالب بندی و همچنین داربست­‌های مدولار را برای ساخت این مجتمع بزرگ طراحی و تولید کند.

برای اجرای سازه بتنی با دقت بالا و وجود تجهیزات دسترسی و داربست‌­های ایمن در پالایشگاه و پتروشیمی‌ها شرکت تسکو یک انتخاب مطمعن است.

قالب­‌های فلزی خاص بتن اعم از قالب­‌های پیش ساخته، قالب تونل فرم، قالب میز پرنده، قالب ستون گرد، قالب‌های کمانی و …  بنا بر نیاز پروژه برای اجرای هر نوع سازه بتنی توسط گروه تسکو طراحی و تولید می‌­شود.

 

اجرای پتروشیمی کیان
اجرای بتن ریزی با محصولات قالب بندی تسکو

 

پتروشیمی کیان
بتن ریزی در پروژه پتروشیمی کیان با استفاده از تجهیزات قالب بندی تسکو

 

پروژه کیان
استفاده از تجهیزات قالب بندی تسکو در پتروشیمی کیان

 

پروژه پتروشیمی کیان
اجرای سازه های بتنی در پروژه پتروشیمی کیان با استفاده از محصولات تسکو

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888904
zamani@teskoco.com