جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پروژه مسکونی اشرفی اصفهانی

داربست ایمن نما

پروژه مسکونی هیرو با متراژ 20 هزار متر مربع و 11 طبقه روی همکف در خیابان اشرفی اصفهانی تهران در حال احداث است.

دراین پروژه شرکت تسکو طراحی یک سیستم داربست‌بندی ایمن را جهت اجرای نمای ساختمان برعهده داشته است. استفاده از اقلام با ابعاد و وزن استاندارد، زیرپایی‌های فلزی، روش اتصال کام و زبانه سیستم زودبست را به یک سیستم دسترسی ایمن و کارآمد تبدیل کرده است.

به دلیل پیش‌آمدگی‌ها و فرورفتگی‌های نمای ساختمان استفاده از داربست نوین زودبست کمک فراوانی به اجرای پروژه داشته‌است. این داربست‌بندی نوین به اجرای انواع نماهای ساختمان اعم از نماهای شیشه‌ای، نماهای دارای پیش آمادگی و … سهولت می‌بخشد.

 

داربست زودبست تسکو
داربست بندی نمای سه وجه از پروژه مسکونی هیرو با استفاده از محصول زودبست

 

داربست نما پروژه هیرو 6
با استفاده از محصول نوین و ایمن زودبست داربست بندی انواع نما در ارتفاع بالا قابل اجرا است.

 

سیستم داربست بندی نما
داربست نوین تسکو در هر ارتفاعی قابل اجرا است.

 

داربست فلزی
اجرای داربست بندی نما بدون نیاز به کفراژبندی

 

داربست نما
استفاده از سیستم زودبست در داربست بندی انواع نمای ساختمان

 داربست بندی نما با استفاده از محصول زودبست

اجرای داربست زودبست برای نما در مقایسه با داربست بندی سنتی دارای مزیت‌های فراوانی است. از مهم‌ترین مزایای این سیستم دسترسی ایمنی بالا و جلوگیری از حوادث کار در ارتفاع است. با تعبیه شدن المان‌های افقی با سایز و اندازه‌های استاندارد و همچنین اجرای اصولی و استاندارد طبق آیین نامه ملی 154، زودبست را به تنها سیستم دسترسی ایمن تبدیل کرده است.

دوام بالا، قابل اطمینان بودن اتصالات، پوشش عالی برای انواع نما باعث شده است تا این سیستم دسترسی مورد توجه سازندگان و پیمانکاران بسیاری قرار گیرد.

داربست فلزی نما
استفاده از پلتفرم‌های  فلزی برای تمام ردیف‌های داربست

خدمات فنی و مهندسی شرکت تسکو

برای چیدمان انواع داربست بندی اعم از داربست بندی نما، دسترسی‌های صنعتی، پلکان کارگاهی و … کارشناسان تسکو نقشه و نحوه چیدمان محصول را قبل از خریدبه مشتیان خود ارائه می‌دهند. ارائه نقشه‌های دو بعدی و سه بعدی، اصلاح نقشه و مشاوره فنی مهندسی ازخدمات رایگان شرکت تسکو است. با وجود نصب آسان محصول زودبست و مونتاژ آن بدون نیاز به داربست بند، در صورت نیاز کارشناس نصب نیز به محل پروژه فرستاده می‌شود. تا آموزش‌های لازم جهت نصب داربست را به کارگران بدهند.

شما می‌توانید برای راهنمایی و دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با نحوه اجرا و برآورد قیمت با مهندسان گروه تسکو تماس بگیرید. کارشناسان ما 24 ساعته پاسخ گوی سوالات شما هستند.

 

چیدمان داربست نما
نقشه چیدمان داربست بندی نمای سه وجه از ساخنتمان مسکونی هیرو 6
نقشه چیدمان داربست
ارائه نقشه چیدمان زودبست نما از خدمات رایگان شرکت تسکو

 

 

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888904
zamani@teskoco.com