جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مجری: موسسه مهندسی رهاب

مسیر خط 10 متروی تهران یکی از طولانی‌ترین و پر تقاطع‌ترین خطوط متروی خاورمیانه است. طول تقریبی خط 10 متروی تهران 43 کیلومتر است. در این خط که در حال ساخت است تاکنون از پلکان کارگاهی تسکو استفاده شده است. این خط متروی تهران در 2 فاز ساخته و به بهره برداری می‌رسد. فاز اول این خط 205 کیلومتر از ایستگاه ورد آورد تا میدان کتاب با 5 ایستگاه به نام‌های وردآورد،دریچه و … خواهد بود.

عملیات اجرایی آن در 2 اردیبهشت 1400 آغاز شد. در 23 تیر 1401 نیز عملیات دو ایستگاه دریاچه چیتگر و میدان اتریش آغاز شد.

ویژگی‌های این خط ارتباط با خط ۵ مترو تهران است. شهروندانی که از متروی کرج به تهران می‌آمدند در سنوات گذشته فقط از ایستگاه صادقیه می‌توانستند وارد شبکه مترو شهر تهران شوند، که بعد از گذشت مدتی خط ۴ و ایستگاه ارم سبز نیز اضافه شد. اما کماکان ازدحام جمعیت را داریم. بنابراین خط ۱۰ می‌تواند بخش دیگری از این بار مسافرین کرج به تهران را کم کند و از این حیث می تواند یکی از خطوط کلیدی باشد.

پروژه خط 10 مترو تهران
اجرای پلکان کارکاهی در پروژه خط 10 مترو تهران
پله داربستی
اجرای یک روزه پلکان کارگاهی زودبست

استفاده از پلکان موقت تسکو در پروژه خط 10 مترو تهران

پلکان مونتاژ شده با محصول زودبست به ارتفاع 22 متر برای دسترسی آسان به گود در این پروژه نصب گردید. از موارد حائز اهمیت برای مجری این پروژه نصب سریع پلکان کارگاهی بوده است. نصب آسان یک روزه، ایمنی بالا و سهولت در تردد نفرات از دیگر مزایای این سیستم دسترسی است.

قیمت پله داربستی به صورت کیلویی محاسبه می‌شود. برای استعلام قیمت می‌توانید با دفاتر فروش شرکت تسکو تماس حاصل فرمائید.

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888904
zamani@teskoco.com