جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خدمات تسکو

تسکو با دو دهه قدمت و فعالیت، مفتخر است به عنوان یکی از با سابقه ترین، مطرح ترین و با کیفیت ترین مجموعه‌های فعال در حوزه تولید قالب بتن و داربست (زودبست) در جهت عمران و آبادانی کشور قدم‌های موثر و بلندی بردارد و همواره سعی برآن دارد که با توکل به خدا، اقدام و همیاری شما کارفرمایان و متخصصین در امر ساخت و ساز بتواند تکنولوژی نوین را به ارمغان بیاورد و با هزینه‌های مناسب و با کمترین زمان ممکن بیشترین استفاده را داشته‌باشد.

فروش

مفهوم فروش در شرکت تسکو صرفا مبادله پول و کالا نیست بلکه کمک به پیمانکاران در فرآیند تصمیم‌گیری برای نوع قالب فلزی و یا داربست موردنیاز است. ارائه محصول مناسب برای پروژه‌ها از قبیل نیروگاه‌ها، پالایشگاه‌ها، بلند مرتبه‌ها، پل‌ها و… می‌تواند بهترین و بالاترین بازدهی را در کیفیت اجرا و صرفه اقتصادی داشته‌باشد.

اجاره

اجاره قالب فلزی و یا داربست‌های ساختمانی از دید اقتصادی حرکتی ظریف و هوشمندانه است و به مجریان و پیمانکاران کمک می‌کند برای پروژه‌های گاهاً کوچک بدون نیاز به خرید کالا، بتوانند به راحتی آنها را در اختیار گرفته و برای مدت موردنیاز از آنها استفاده کنند.

مشاوره

ارائه روش‌های اجرای سازه‌های بتنی و بررسی راهکارها و متدهای دسترسی ایمنی با استفاده از انواع قالب‌های فلزی بتن و داربست‌های مدولار و پیش‌ساخته به لحاظ فنی، کیفی و اقتصادی در قالب جلسات مشاوره از اهداف و وظایف شرکت تسکو است.

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888904
zamani@teskoco.com