جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مشاوره فنی، تجربیات خود را در اختیار شما خواهیم‌گذاشت

ارائه روش‌های اجرای سازه‌های بتنی و بررسی راهکارها و متدهای دسترسی ایمنی با استفاده از انواع قالب‌های فلزی بتن و داربست‌های مدولار و پیش‌ساخته به لحاظ فنی، کیفی و اقتصادی در قالب جلسات مشاوره از اهداف و وظایف شرکت تسکو می‌باشد.

مشاوره یک جریان فعال و پویا بین پیمانکاران ساختمانی و واحد فنی و مهندسی شرکت تسکو می‌باشد که از طریق آن نحوه اجرای سازه بتنی با استفاده از انواع قالب‌های فلزی و یا پلای‌وودی ارائه می‌گردد.

همچنین شیوه‌های معقول و منطقی برای تأمین ایمنی و ایستایی سازه‌های موقت از قبیل داربست، جک‌های سقفی و سیستم دسترسی اعم از پلکان موقت کارگاهی، داربست‌نما، برجک‌های متحرک به مجریان ساختمانی و تأسیساتی با یک نگرش اقتصادی ارائه می‌گردد.

مشاوره فنی در انتخاب و استفاده از انواع سیستم قالب‌بندی حائز اهمیت است. قالب‌های لغزنده، بالا رونده، کلایمبر، جهنده در اجرای سازه‌های بلند مرتبه و مرتفع عملکرد شبیه به یکدیگر دارند اما شرایط اقتصادی و کارگاهی و ارائه یک مشاوره خوب می‌تواند در بهره‌وری و کیفیت اجرای سازه بتنی تأثیر گذار باشد.

از آنجائی که شرکت تسکو، سابقه همکاری در بیش از ۱۵۰۰ پروژه ملی و بین‌المللی را دارا می‌باشد قطعا برگزاری جلسات مشاوره به پیمانکاران و مجریان ساختمانی این کمک را می‌کند تا از تجارب و سوابق مفید پروژه‌های مشابه مطلع و آگاه گردند تا بدینوسیله از بهترین نوع قالب فلزی بتن و داربست ساختمانی استفاده نمایند.

بازدید از صفحات آپارات و یوتوب ما

 

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888904
zamani@teskoco.com