جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اجاره، یک راه‌حل اقتصادی

اجاره قالب فلزی و یا داربست‌های ساختمانی از دید اقتصادی حرکتی ظریف و هوشمندانه است. و به مجریان و پیمانکاران کمک می‌کند برای پروژه‌های گاهاً کوچک بدون نیاز به خرید کالا، بتوانند به راحتی آنها را در اختیار گرفته و برای مدت موردنیاز از آنها استفاده کنند. فواید سیستم اجاره‌ای شرکت تسکو به شرح ذیل است:

کاهش هزینه‌های استهلاک و انبارداری

برای بسیاری از پیمانکاران و مجریان ساختمانی که نگاه عمیقی به هزینه‌ها دارند، هزینه‌های پنهانی استهلاک محصولات از قبیل داربست و قالب فلزی یکی از دغدغه‌های اصلی است. با اجاره و مالکیت موقت می‌توان این دغدغه را ازبین‌برد.

پایین آمدن چشمگیر هزینه‌ها

استفاده از بسیاری از انواع قالب فلزی و داربست ساختمانی محدود به شرایط و مدت زمان خاص است. شاید یک پروژه یا سازه بتنی نیاز به تجهیزات خاص مثلا قالب لغزنده داشته‌باشد. با اجاره کل و یا بخشی از یک قالب لغزنده مثلا جک‌های هیدرولیکی بالارونده، میل جک‌ها، پلتفرم‌ها و ….به لحاظ اقتصادی شرایط مناسبی برای پیمانکار فراهم خواهد‌بود.

اجاره به شرط تملیک

در صورت افزایش زمان اجرای یک پروژه و یا توسعه و افزوده‌شدن مقادیر قرارداد و از همه مهمتر برنده‌شدن در یک مناقصه مشابه دیگر روش اجاره توجیه اقتصادی نخواهد‌ داشت، لذا پیمانکار امکان خریداری کلیه لوازم را با شرایط مناسب خواهد‌ داشت.
اجاره به شرط تملیک دارای یک سری تعهدات و مسئولیت ها می‌باشد و قطعا شرایط اقتصادی و مکانی پروژه در این تعهدات تأثیرگذار است. همچنین توافق طرفین در خصوص روش‌های پرداخت و تناوب آن بسیار مهم می‌باشد.

بارگیری محصولات تسکو در کارخانه
بارگیری محصولات
جک سقفی_تسکو
بسته‌بندی محصولات تسکو
کارخانه تسکو_قالب بتن و داربست
نمایی از کارخانه تسکو

بازدید از صفحات آپارات و یوتوب ما

 

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888904
zamani@teskoco.com