جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فروش، آغاز خدمات‌ما

مفهوم فروش در شرکت تسکو صرفا مبادله پول و کالا نیست بلکه کمک به پیمانکاران در فرآیند تصمیم‌گیری برای نوع قالب فلزی و یا داربست موردنیاز است. ارائه محصول مناسب برای پروژه‌ها از قبیل نیروگاه‌ها، پالایشگاه‌ها، بلند مرتبه‌ها، پل‌ها و … می‌تواند بهترین و بالاترین بازدهی را در کیفیت اجرا و صرفه اقتصادی داشته‌باشد.
در شرکت تسکو فروش کلیه محصولات اعم از قالب بتن، داربست، و اتصالات بر اساس طراحی و درک نیاز مشتری انجام می‌گردد. جلب رضایت مشتری در کلیه مراحل طراحی، تولید، حمل و خدمات پس از فروش ارزشمند می‌باشد و برای هر یک روش‌های کنترل و رضایت‌مندی مشتری پیش‌بینی شده‌است.
روش‌های فروش شرکت تسکو به شرح ذیل می‌باشد:

فروش به شرط بازخرید Buyback

در این روش شرکت تسکو متعهد می‌گردد کلیه محصولات فروخته‌شده را پس از پایان پروژه با مبلغ مشخص مجددا بازخرید کند. در سیستم بازخرید مجددا بخشی از سرمایه پیمانکاران احیا می‌گردد و هزینه‌های انبارداری، تعمیرات و جابجائی تقریبا از بین می‌رود.
بعضا نگهداری قالب‌های فلزی و داربست‌های ساختمانی در محیط‌های روباز که در معرض باد و باران قرار می‌گیرند باعث زنگ‌زدگی و فرسایش می‌شود و پس از مدتی قابل استفاده نمی‌باشند.

کارکنان تسکو

فروش اقساطی

فروش قسطی و مرحله‌ای محصولات قالب‌بندی بتنی و داربست بسیار متنوع و جذاب برای مشتریان و مجریان ساختمانی می‌باشد.
در این روش مشتریان با ارائه تضمین‌های لازم به خریدار در خصوص اطمینان از پرداخت می‌توانند از شرایط پرداخت مرحله‌ای استفاده نمایند. مزیت این روش مدیریت منابع مالی پیمانکاران در یک دوره تعریف‌شده می‌باشد و پرداخت‌های آنها به صورت تدریجی باعث می‌گردد تا فشارهای مالی کاهش یابد.

نمایشگاه تهران _تسکو

بازدید از صفحات آپارات و یوتوب ما

 

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888904
zamani@teskoco.com