جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پلکان موقت کارگاهی زودبست

در زمان احداث ساختمان جهت حمل مصالح و رفت‌و‌آمد کارگران و همچنین در پروژه‌های صنعتی جهت انتقال قطعات و دسترسی پرسنل به منظور انجام تعمیرات نیاز به نصب و استفاده از پلکان یا پله‌های موقت می‌باشد. زودبست به‌دلیل ایمن و سریع بودن یک وسیله و ابزار مناسب برای این منظور است. با رعایت کلیه ضوابط و مقررات امکان دسترسی آسان و سریع به ارتفاع‌های زیاد مقدور می‌باشد. مشخصات فنی و ویژگی‌های کلیه المان‌ها از قبیل ابعاد و اندازه – موقعیت پله‌ها – جان پناه – پاگرد – مهارها – پایه ها و…. مطابق جزئیات مندرج در کاتالوگ طراحی و پیش‌بینی شده‌است. لازم به ذکر است جزئیات و تصاویر بیشتر به منظور انتقال مفاهیم ارائه شده‌است. قطعا استفاده از دفترچه راهنمای زودبست جهت نصب و استخراج اطلاعات فنی الزامی و قابل استناد می‌باشد.

پلکان‌‌های موقت زودبست در سه تیپ می‌باشند:

  1. چهار پایه
  2. هشت پایه
  3. دوازده پایه

کاربرد و اتنخاب هر کدام از تیپ‌ها در یک پروژه بستگی به موارد ذیل دارد:

  • تعداد تردد نفرات در روز
  • تعداد تردد همزمان نفرات
  • وضعیت مهاربندی به طرفین
  • محدویت فضا در نصب
  • ارتفاع دسترسی
  • میزان بارهای وارده
تسکو - پلکان موقت کارگاهی زودبست
پلکان هشت پایه
تسکو - زودبست پلکان موقت کارگاهی 8 پایه تجاری فرمانیه
زودبست پلکان موقت کارگاهی 8 پایه تجاری فرمانیه
تسکو - تجهیزات قالبندی و سیستم دسترسی و سکوی کار به همراه پلکان های موقت کارگاهی نیروگاه گازی عسلویه
تجسکوی کار به همراه پلکان های موقت کارگاهی نیروگاه گازی عسلویه
تسکو - پلکان موقت کارگاهی 8 پایه زودبست اداری بخارست
پلکان موقت کارگاهی 8 پایه زودبست اداری بخارست

تیپ های پلکان موقت کارگاهی

تسکو - زودبست پلکان موقت 4 پایه
تیپ 4 پلکان پایه
تسکو - زودبست پلکان موقت 8 پایه
تیپ پلکان 8 پایه
تسکو - زودبست پلکان موقت 12 پایه
تیپ پلکان 12 پایه

پروژه‌های مرتبط با پلکان‌های زودبست

سه پروژه شاخص پلکان موقت کارگاهی که در سایت‌های ساختمانی توسط شرکت تسکو نصب و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است، در زیر به شما معرفی می گردد:

پروژه تجاری میدان فرمانیه - پلکان موقت 4 پایه

پروژه مجتمع تجاری میدان فرمانیه در بر میدان فرمانیه قرار دارد فاصل میدان نو بنیاد و میدان فرمانیه قرار دارد . این پروژه در ۸ طبقه زیر زمین و ۱۲ طبقه روی زمین تعریف شده است با سازه فلزی و دیوار های حایل بتنی . این پروژه به منظور اجرا و انجام امور ساختمانی از محصولات سیستم دسترسی زودبست استفاده می نماید . شرکت تسکو نسبت به تامین تجهیزات دسترسی از جمله پلکان موقت کارگاهی ۴ پایه آویز و سکوهای کار و زیرپایی فلزی اقدام نموده است.

پروژه اداری پنجم بخارست - پلکان موقت 8 پایه

پروژه اداری بخارست در خیابان بخارست تهران نبش کوچه پنجم قرا دارد که قبلا محل سفارت کبری ژاپن بوده است . صد در صد زمین به ارتفاع ۲۸ متر گودبرداری شده است و به منظور رفت و آمد به داخل گود و همچنین دسترسی به سازه فلزی پروژه از یک دستگاه پلکان موقت کارگاهی ۸ پایه توسط شرکت تسکو طراحی و در محل پروژه نصب گردید.بر روی سازه پلکان از مش حفاظتی از نوع پلاستکی استفاده شد تا از سقوط اشیا به داخل گود جلوگیری شود.

پروژه تجاری نگین نیایش - پلکان موقت12 پایه

پروژه مجتمع نگین نیایش در حد فاصل خیابان ولیعصر و خیابان سیول قرار دارد . این پروژه در ۱۲ طبقه زیر زمین و ۲۰ طبقه روی زمین تعریف شده است با سازه بتنی و دیوار های حایل بتنی . این پروژه به منظور اجرا و انجام امور ساختمانی از محصولات سیستم دسترسی زودبست استفاده می نماید . شرکت تسکو با همکاری کمپانی اولما اسپانیا نسبت به تامین تجهیزات دسترسی از جمله پلکان موقت کارگاهی ۱۲ پایه و سکوهای کار اقدام نموده است.

بازدید از صفحات آپارات و یوتوب ما

 

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888904
zamani@teskoco.com