ما تسکو هستیم

یک شرکت تولیدی – بازرگانی مستقل، خلاق و متمایز

محصولات ما در صنعت ساختمان بسیار مقرون به صرفه، با دوام و ایمن است.

مشتری مداری مسئولیت پذیری و تمرکز بر نوآوری، تسکو را به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قالب بتن و داربست های ساختمانی تبدیل کرده است و در پروژه های عظیم عمرانی و ملی حضور مستمر و فعال داریم.

محصولات و خدمات فنی و مهندسی با کمک و پشتیبان پروژه های ساختمانی در سراسر کشورهای آسیای میانه و خاورمیانه است و تاکنون چندین پروژه عظیم از قبیل سد، ساختمان های بلند مرتبه، تونل و پل و … را طراحی و پشتیبانی نموده است.

تسکو با مهندسین هم زبان شما و مسلط بر آیین نامه و استانداردهای ساختمانی کشور شما بهترین خدمات مهندسی را ارائه می نماید.

پراکندگی پروژه‌های تسکو در کشورهای منطقه
مهندس بیگی مدیرعامل تسکو
  • ما به شما گوش می دهیم

از ابتدای راه همره با شماییم و با شما پیش می رویم. برای نظرات و نیازهای شما بسیار ارزش قائل هستیم و دقت می کنیم با هزینه های کم بیشترین بهره وری در پروژه نصیب شما شود.

 

واحد طراحی شرکت تسکو
قالب لاینیگ_تسکو
  • ایده های شما را به واقعیت تبدیل می کنیم

مهندسین مجرب با نرم افزارهای بروز دنیا هر ایده ای را بر اساس مطالعات فنی و تجارب مبتنی بر پروژه های مشابه به واقعیت تبدیل می نمایند و همواره روش های متمایز در اجرای سازه های خاص بررسی و ارائه می گردد.

  • راه حل های ساده برای پروژه های پیچیده

حتی پیچیده ترین پروژه ها یک شروع ساده دارند. در تسکو از همان ابتدا با مشتریان خود ارتباط تنگاتنگ می گیریم.

بنابراین راه حل پروژه به طور مشترک در طول اجرای آن مدیریت و تکامل می یابد. این ایده ها از زمانی که قلم بر روی کاغذ می رود تا زمانی که قطعات سنگین مونتاژ و راه اندازی می شوند همواره با برنامه و فکر پیش می روند.

 

تجهیزات قالب لغزنده
تسکو- پلکان موقت چهارپایه زودبست تجاری میدان فرمانیه
  • نوآوری

تغییرات و نوآوری در روش های اجرای سازه ها و مصالح ساختمانمی روز به روز بیشتر و سریع تر می شوند. ما میخواهیم با ارائه راه حل ها و دانش فنی با محصولات خود و با ارائه فناوری پیشرفته، در این تغییر کمک کنیم و میخواهیم آنرا به روشی پایدار و قابل احترام انجام دهیم.

  • آموزش و بروز رسانی

فلسفه تسکو از ایده توأم کار تیمی و آموزش نشأت می گیرد. زیرا این امر باعث افزایش مهارت و آگاهی می شود و پیشرفت حرفه ای مشتریان و ارتقاء سطح کیفی پروژه ها را موجب می شود. اینگونه است که ما در پیشرفت مشتریان و بهبود دانش داخلی آنها کمک می کنیم. همچنین ما منابع قابل توجهی را به آموزش بخش های مختلف شرکت اختصاص می دهیم که این امر به ارتقاء تخصص نیروی کار ما تبدیل می شود. برگزاری سمینار و ورک شاپ و نمایشگاه های تخصصی تسکو بطور مستمر در جهت ارتقاء دانش مهندسین و مجریان ساختمانی بسیار موثر است. همواره در تلاش هستیم مشتریان ما از محصولات جدید و تکنولوژی های روز مطلع باشند و به دیگران منتقل نمایند.

 

مهندس فرزین فروغی راد - تسکو
محصولات تسکو در حال بارگیری
  • خدمات پس از فروش

تجزینه و تحلیل و ارزیابی کل فرایند فروش و خدمات پس از فروش ما را قادر می سازد تا در پروژه های آینده رشد یافته و تجارب مفید را به کار گیریم. ما همیشه می خواهیم بهترین خدمات را ارائه دهیم. بنابراین به دنبال بهبود مستمر تجهیزات و فرایندهای خود هستیم. ما کاملا متعهد هستیم که از ابتدا بهترین راه حل را برای پروژه شما ارائه دهیم.

 

  • پشتیبانی در محل پروژه

علاوه بر همراهی و توسعه پروژه، ما به شما مشاوره و مساعدت می دهیم. ما طرح و مونتاژ کلیه محصولات را سازماندهی می کنیم تا از قابلیت اطمینان و اثربخشی طراحی انجام شده توسط آن اطمینان حاصل کنیم. ما همچنین مستندات لازم را برای استفاده و مونتاژ کلیه محصولات ارائه می دهیم. ساپورت و پشتیبانی ارزش افزوده بزرگ ما است. این یک عنصر اصلی خدمات ماست. در هر پروژه ارتباط تیم اجرایی و استفاده از تجریه تیم های نصب و پشتیبانی تسکو موفقیت مشتریان را تضمین می کند.

 

تسکو - خدمات پس از فروش تجهیزات قالبندی بتن در محل پروژه
مهندسان و طراحان_تسکو
  • مهندسی و طراحی

بخش فنی ما با توجه به زمان هر مرحله از ساخت و ساز الزامات خاص پروژه، مواد و مصالح آنها را بررسی می کند. ما یک راه حل بهینه طراحی کرده و هزینه های شما را به حداقل می رسانیم. دپارتمان فنی تسکو قادر است راه حل هایی برای هر مسئله در هر روزه چه برای اجرای سازه های عمودی و چه افقی ارائه دهد. با ارائه مشخصات هندسی مورد نظر سازه، بهترین راه حل را برای هر مورد طراحی می کنیم. تیم فنی ما بهترین برنامه ریزی، صرفه جویی در وقت و نیروی کار را بدست می آورد. مطالعات انجام شده به تیم مهندسان یک نمای دقیق از کل پروژه می دهد. ما به همراه مشتری، مناسب ترین دنباله تهیه مواد و کمک در محل را برای اجرای بهینه پروژه در کلیه مراحل تجزیه و تحلیل کرده و تعریف می کنیم.