جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پتروپالایش مروارید مکران

پتروپالایش مکران

طرح بزرگ نفتی احداث پتروپالایش با هدف تولید انواع فراورده‌های نفتی در سواح مکران در حال اجرا است.

شهرستان جاسک در شرق استان هرمزگان به واسطه دسترسی به دریای عمان و آب‌های آزاد دارای اهمیت بسیار زیادی دارد. امروزه این منطقه به کانون توسعه‌ای مکران تبدیل شده است.

سواحل مکران نیز در محدوده آب‌های ساحلی و اقیانوسی دریای عمان از ایستگاه‌های مهم و اصلی تجارت و اقتصاد  ایران است. این منطقه از حوزه گواتر و بندر چابهار آغاز و تا منطقه جاسک هرمزگان ادامه دارد.

ابر پروژه ملی مروارید مکران در شهرستان جاسک در حال احداث است این پروژه شامل پتروشیمی و پالایشگاه است که ظرفیت تولید 350 هزار بشکه را دارد.

در این پروژه کل عملیات طراحی و ساخت قالب­‌های پیش ساخته پایپ رک­‌های بتنی شامل تیر و ستون­‌های پیش ساخته، ذیل پروژه‌های ابنیه صنعتی، نفت و گاز توسط گروه تسکو صورت پذیرفته است.

تولید محصولاتی منطبق با استاندارد و کیفیت جهانی اصلی ترین راهبرد شرکت تسکو است. بر اساس این راهبرد توانسته‌­ایم سهم قابل توجهی از بازار انواع قالب‌ فلزی و داربست را در کشورهای خاورمیانه و آسیای میانه به دست آوریم.

قالب پایپ رک تسکو
اجرای بتن ریزی پروژه مروارید مکران با استفاده از قالب‌های تسکو

این پروژه با هدف تولید انواع فرآورده‌های نفتی با سرمایه گذاری ۵ و نیم میلیارد یورویی بخش خصوصی در زمینی به مساحت ۸۵۰ هکتار در سواحل مکران در حال احداث است.

پالایشگاه و پتروشیمی مروارید مکران

 

از مواردی که در این پروژه دقت بالای قطعات بتنی را برای ما بیش از پیش حائز اهمیت قرار داده بود، نصب و مونتاژ این قطعات بتنی با وزن بالا در ارتفاع بوده است. قالب­‌های پیش ساخته پایپ رک­ به روش ماشین کاری و با دقت 2 میلیمتر طراحی و ساخته شدند.

با استفاده از تکنیک­‌های نوین در چارچوب تجربه و همگام سازی آن با شرایط بومی موجود، شرکت تسکو روش متفاوتی از مدیریت زمان، هزینه و کیفیت را برای شما رقم می­زند.

 

 

قالب‌های فلزی
استفاده از قالب‌های تسکو در اجرای سازه‌های بتنی

 

 

پروژه مروارید مکران
اجرای پروژه بزرگ مروارید مکران

 

پتروشیمی مروارید مکران
ساخت ستون‌های پیش ساخته با استفاده از قالب‌های تسکو

 

قالب بتن ریزی
عملیات بتن ریزی پروژه پتروپالایش مکران

 

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888904
zamani@teskoco.com